Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: štai, kam vasarą šypsosis sėkmė

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas. Būsite energingi, veiklūs, linkę veikti sau būdingu stiliumi ir dar truputį pasipuikuoti. Beje, patiks sportinio tipo pramogos. Daug bendrausite, geras metas aiškintis tai, kas svarbu. Palankus metas namus daryti dar gražesnius ir dar jaukesnius, bus lengva nudžiuginti namiškius.

Jautis. Būsite linkę veikti apdairiai, neskubėsite, bet kai aplinkybės susiklostys palankiai – daug ir su malonumu bendrausite. Rūpės piniginiai reikalai, bet čia aplinkybės klostysis taip, kad pagalvoti, pasigilinti irgi reikės. Įsibėgėja geras metas imtis sunkių, svarbių darbų, pertvarkymų namie.

Dvyniai. Energijos tikrai nestigs, kaip ir geros nuotaikos. Visgi bendras gyvenimo ir darbų tempas nebus toks didelis kaip norėtųsi, galbūt dėl besiklostančių aplinkybių. Geras metas aiškintis kodėl viskas yra taip, kaip yra. Sėkmė lydės tvarkant piniginius, turtinius reikalus.

Vėžys. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, linkę pasimėgauti gyvenimo malonumais. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Rūpės ir finansiniai reikalai – greiti ryžtingi veiksmai šioje srityje netruks atnešti geidžiamos naudos.

Liūtas. Energijos tikrai nestigs, būsite linkę veikti greitai, ryžtingai, be ilgų kalbų bei skrupulų, kalboje dažnai skambės liepiamoji nuosaka. Puikiai seksis tie darbai ir veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys. Patiks judėti greitai, geras metas sportuoti ir sportuojantiems.

Mergelė. Nestigs veiklos darbe, profesijos srityje. Dalis darbų vyks sklandžiai, dalis – nebūtinai, reikės atidesnio žvilgsnio, pasigilinimo į detales – žinoma, tik tam, kad netolimoje ateityje viskas vyktų dvigubai sparčiau. Maloniai nudžiuginti gali artimi draugai – bendra veikla bus labai smagi.

REKLAMA

Svarstyklės. Darbe gali būti ne tiek darbo, kiek įvairios smagios vasariškos veiklos, bet tikrai puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų dalykais. Netolimoje ateityje darbų daugės. Bendros įdomios veiklos gali pasiūlyti artimi draugai – tikėtini smagūs nuotykiai.

Skorpionas. Tikėtina, kad darbe, profesijos srityje bus nemažai darbo, kurio imtis reikės greitai, ryžtingai, daug nesvarstant. Jums energijos bei nusiteikimo tikrai nestigs, todėl susitvarkysite puikiai. Nuo darbų ir rūpesčių galima sprukti į kelionę – pailsėti pavyktų puikiai.

Šaulys. Atrodo, tikrai nestigs veiksmų laisvės, kurią galima panaudoti tvarkant juridinius, teisinius reikalus ar kitaip siekiant teisingumo. Geras metas svarbiems susitikimams – kad galima būtų pasiaiškinti kas ir kaip. Geras metas ir kelionėms – pirmiausia tokioms, kurioms reikia daug jėgų, bet kurios atsidėkoja nuotykiais.

Ožiaragis. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, įsipareigojimų vykdymo ir panašios rutinos gali būti nemažai, bet ji neturėtų varginti smarkiai. Palankus metas domėtis, gilintis į sveikatos, sveikatingumo reikalus. Maloniai nustebinti, nudžiuginti gali santykiai su kai kuriais asmenimis, juos puoselėti metas labai geras.

Vandenis. Būsite kūrybiški, vis dar nestigs progų smagiai pasilinksminti. Gali atsirasti smagios su vaikais susijusios veiklos. Tačiau santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti ganėtinai įtempti – daugiausia dėl anos pusės įkarščio. Labai geras metas rūpintis sveikata, sveikatingumu – nebūtinai vien savu.

Žuvys. Vis dar tęsiasi labai smagus laikas, kai ir patys būsite labai kūrybiški, ir aplinkinius dažnai džiuginsite gražiais, maloniais dalykais. Bus nemažai progų smagiai pasilinksminti. Visgi reikės šiek tiek laiko skirti ir namams, šeimos reikalams. Įprastos pareigos, kasdieniai darbai irgi neliks pamiršti.


Rašyti komentarą...
M
Marko
2021-06-14 13:53:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šituo apsisaukeliu tai visai neina tikėti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų