• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praūžus skandalingajam „Eurovizijos“ finalui, socialinėje erdvėje kilo nemažai diskusijų dėl dainų konkurse pasirodžiusių atlikėjų. Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su 2006 metais „Eurovizijoje“ dalyvavusiu roko grupės BIX įkūrėju ir lyderiu, televizijos laidų prodiuseriu Sauliumi Urbonavičiumi-Samu, kuris pasidalino savo įžvalgomis apie konkurso nugalėtojo Nemo bei 14 vietą užėmusio Silvestro pasirodymus. 

Praūžus skandalingajam „Eurovizijos“ finalui, socialinėje erdvėje kilo nemažai diskusijų dėl dainų konkurse pasirodžiusių atlikėjų. Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su 2006 metais „Eurovizijoje“ dalyvavusiu roko grupės BIX įkūrėju ir lyderiu, televizijos laidų prodiuseriu Sauliumi Urbonavičiumi-Samu, kuris pasidalino savo įžvalgomis apie konkurso nugalėtojo Nemo bei 14 vietą užėmusio Silvestro pasirodymus. 

REKLAMA

S. Urbonavičius sako, kad šveicaro Nemo išplėšta pergalė „Eurovizijos“ finale jo nenustebino – išgirdęs atlikėjo dainą, žinojo, kad tai potencialaus nugalėtojo pasirodymas.  

„Man buvo aišku, kad Šveicarijos atstovas turi būti nugalėtojas – taip ir atsitiko. Nemo buvo vertas pergalės: jis geras, charizmatiškas vokalistas, puikiai atliko kūrinį, per pasirodymą nuostabiai papasakojo dainos istoriją.

REKLAMA
REKLAMA

O pats kūrinys yra visai kitoks – miuziklinio tipo su be galo stipria žinute. Manau, kad nugalėtojas tikrai vertas tokio titulo“, – mintimis apie „Eurovizijos“ nugalėtoją dalinosi S. Urbonavičius-Samas.   

REKLAMA

Žmonių pyktis – išpūstas burbulas

Socialiniuose tinkluose verda diskusijų audros dėl „Eurovizijoje“ pasirodžiusių dalyvių bei pačio nugalėtojo pasirodymų. S. Urbonavičius sako, kad visas žmonių skleidžiamas pyktis nėra pagrįstas.   

„Žmonės amžinai piktinasi. Ar buvo nors viena „Eurovizija“, po kurios žmonės nelietų savo blogų emocijų? Iš esmės taip, buvo ryškių pareiškimų laisvės, saviraškos, lyčių lygybės temomis, tačiau dabartiniame pasaulyje tai yra aktualu.

REKLAMA
REKLAMA

Žmonės ieško laisvės, išraiškos ribų. Žinoma, matome įvairių pareiškimų, pavyzdžiui britų, kuomet savo pasirodymą pateikė neestetiškai, vulgariai, ir dėl to nesulaukė dėmesio.   

Šveicaras puikiai perteikė savo žinutę apie savęs ieškantį jauną žmogų. Kodėl dauguma reaguoja taip lyg tai būtų kažkas neįprasto? Visais laikais žmonės ieškojo savęs ir bandė suprasti, kokia jų vieta šiame pasaulyje.   

Išraiškos formas reikia priimti kaip meną, nes būtent jo dėka, žmonės matuoja minėtas laisvės ribas. Nėra nieko keisto. Tuo labiau, kad kūrinys buvo labai meniškas ir išraiškingas“, – apie pasipiktinusių žmonių replikas kalba televizijos laidų prodiuseris.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

S. Urbonavičius įvertino Silvestro iškovotą 14 vietą

Roko grupės BIX įkūrėjas ir lyderis S. Urbonavičius-Samas atskleidžia, kad Lietuvos atstovo Silvestro finale iškovota 14 vieta jo nenustebino: „Silvestrui aš prognozavau 15 vietą. Kadangi olandai finale nepasirodė, gavos 14“, – juokauja S. Urbonavičius.  

Visgi S. Urbonavičius teigia, kad Silvestro daina europiečių dėmesio nesulaukė, nes kūrinyje trūko stiprios žinutės idėjų. „Tai yra POP stiliaus daina be jokios žinutės. Visi, kas finale papuolė į dešimtuką,  savo kūriniuose išsakė labai stiprias istorijas. Vieni, kaip airė, šokiravo, o kiti kalbėjo apie taiką, karą.  

REKLAMA

Silvestras atliko POP stiliaus dainą, kurioje buvo tik viena kabinanti detalė. Palyginus su kitais „Eurovizijos“ dalyviais, lietuvis užėmė pakankamai gerą vietą. Manau, kad lietuvis džiaugėsi, jog pateko į finalą. Iš jo komandos nemačiau didesnių pareiškimų apie siekius ar skleidžiamos žinutės idėjų.   

Nebuvo nieko, kas iššauktų dėmesį. Buvo gera, kabinanti melodija, kuri priminė „lengvą klubelį“. Viskas buvo tvarkinga, estetiška, tačiau einant į tokį konkursą, reikia turėti žinutę. Ką vokiečiui, novergui ar kitam europiečiui reiškia „luktelk“? „Euroviziją“ laimi dainos, kurios turi gilias mintis“, – teigia roko grupės BIX įkūrėjas ir lyderis.

REKLAMA

2006 metais „Eurovizijos“ finale dalyvavęs S. Urbonavičius Silvestrui turi tik vieną patarimą – eiti muzikos keliu ir ieškoti dar vieno hito.

„Silvestras turėtų tęsti tai, už ko dabar užsikabino. Per tiek metų jis nepaleido muzikos kelio, tad linkėčiau nepasiduoti ir toliau. Silvestrui linkiu surasti dar vieną populiarų kūrinį, nes jei atlikėjas neturi gerų dainų, jis ant scenos neišsilaiko“, – televizijos laidų prodiuseris.  

Gal padėjus š*** krūvelę (su stenėjimo aimana kaip daina) vidury scenos ir papūtus ventiliatoriui publiką būtų maloniai nustebinta ir reginio, ir kvapo… kas pasakys, kad tai ne savęs išlaisvinimas…
,, Išraiškos formas reikia priimti kaip meną,,Ar tu juokauji Samai,ar jau visai nupezes,tai visokie nekrofilai,zoofilai ir dar visokie kitokie...filai irgi su savo išraiška ir juos reikia priimti kaip menininkus?Visas šitas savęs darkymas tai joks menas,normalioje visuomenėje,jeigu tu nežinai kas esi,tai paprašyk psichologų ar psichiatrų pagalbos ir jie tau padės susigaudyti kas esi,o ne eik darkytis ant scenos prieš visą Europą.Ir aš tai turiu vadinti menu?Tfu
Baikit jus karta su tais vatnykais, net slykstu darosi. Nesutinki su mano nuomone - vatnykas. Jau paaugliukai pardaveja isvadino vatnyku tik todel kad tas atsisake parduoti alkoholi.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų