• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Airijai „Eurovizijoje“ atstovavusi Bambie Thug pažėrė kritikos dainų konkurso organizatoriams. Atlikėja atvirai prabilo apie tai, kas vyko renginio užkulisiuose. 

Airijai „Eurovizijoje“ atstovavusi Bambie Thug pažėrė kritikos dainų konkurso organizatoriams. Atlikėja atvirai prabilo apie tai, kas vyko renginio užkulisiuose. 

REKLAMA

2024-ųjų „Eurovizija“ – bene kontroversiškiausia per visą istoriją: atlikėjai savo kostiumuose slėpė Palestiną remiančias žinutes, buvo diskvalifikuoti ir negailėjo riebių žodžių dainų konkurso organizatoriams.

„Queer ragana“ save vadinanti Airijos atstovė Bambie Thug apkaltino „Eurovizijos“ vadovus, kad šie nepalaikė jos, kilus ginčui su Izraeliu dėl transliuotojo komentarų apie ją.

Prabilo apie incidentą užkulisiuose

Bambie spaudos centre žurnalistams sakė, kad Izraelio transliuotojas KAN kelis kartus prieš ją kurstė smurtą. Ji paminėjo, kad komanda apie tai pranešė EBU, bet nesulaukė jokios reakcijos. 

Antradienį, pirmojo pusfinalio metu, Izraelio komentatorius perspėjo žiūrovus, kad Bambie dainos „Doomsday Blue“ atlikimas bus „pats baisiausias“ vakaro pasirodymas, kuriame bus „daug burtų ir juodosios magijos, tamsių drabužių, šėtoniškų simbolių ir vudu lėlių.“

REKLAMA
REKLAMA

Jis taip pat paminėjo, kad Bambie, kuri atvirai reiškė palestinietiškas pažiūras, mėgsta „neigiamai kalbėti apie Izraelį.“

REKLAMA

Airijos delegacija apkaltino Izraelio transliuotoją KAN taisyklių pažeidimu ir teigė laukiantys EBU atsakymo, kokių veiksmų bus imtasi, rašo portalas „Daily mail“.

Išliejo pyktį

„[EBU] laukė iki paskutinės minutės, vis dar negavome jokio atsakymo, leido mums būti atpirkimo ožiais, turėjome pastovėti patys už save. 

Jūs nežinote, kiek spaudimo jautė tie, kurie norėjo konkurse pokyčių. Aš taip didžiuojuosi Nemo, kad jis laimėjo ir taip didžiuojuosi, kad mes visi, kurie esame pirmajame dešimtuke, kovojome su šiuo š***, nes mums buvo taip sunku ir baisu. 

REKLAMA
REKLAMA

Ir aš tiesiog noriu pasakyti, kad mes esame tai, kas yra „Eurovizija“. EBU nėra tai, kas yra „Eurovizija“. EBU tegul eina velniop. Man tai jau net nerūpi“, – rėžė ji. 

EBU pareiškime dėl KAN komentarų rašoma: „Mes kalbėjomės su Izraelio transliuotoju KAN dėl šio klausimo ir dar kartą pabrėžėme, kad svarbu, jog visi komentatoriai gerbtų visus konkurse dalyvaujančius atlikėjus ir laikytųsi renginio taisyklių ir nuostatų.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Airijos atstovė Bambie Thug dainų konkurso finale užėmė 6-ąją vietą. 

Suprasčiau jai tai būtų buvę teatro konkursas tai šita ragana būtų vietoje.
Bet dainų konkursas pavirto į košmarą.
Beskonybė, kičas, chaosas, šiza kažkokia.
Kur dainos?? Kur gera daina nereikia jokio šou pvz vokietis, prancūzas vieninteliai verti konkurso buvo.
kaip ligoniai besivadintu....., reikia gydyti, tai sunki liga smegenu sutrikimas, ligoniam nevalia eiti i jokius konkursus..., nes liga gali nepagydomai progresuoti, reiketu ligoniam uzdrausti viesus renginius,kad jie daugiau saves nežalotu.
Kodel Lietuva verčiama dalyvauti sitame satanistu sou ?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų