• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praūžus „Eurovizijos“ finalui, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano pasakė, ką mano apie konkurso laimėtoją šveicarą Nemo ir apie Lietuvos atstovo Silvester Belt laimėtą 14 vietą.

25

Praūžus „Eurovizijos“ finalui, muzikos prodiuseris Stanislavas Stavickis-Stano pasakė, ką mano apie konkurso laimėtoją šveicarą Nemo ir apie Lietuvos atstovo Silvester Belt laimėtą 14 vietą.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Stano teigė, jog nesitikėjo, kad „Euroviziją“ laimės Šveicarija.

„Labai netikėtas šis laimėtojas. Pasirodymas, nors ir buvo stiprus, bet neatrodė, kad bus vienas iš favoritų. Todėl buvau nustebęs, kai praėjo eiti balai aukštyn“, – sakė jis.

Tiesa, Stano neslėpė, kad konkursą žiūrėjo su vaikais, tačiau ne visi pasirodymai buvo tinkami mažamečiams.

„Iš principo mes „Euroviziją“ žiūrime su vaikais, nes tai yra šeimos šventė. Bet nutiko panašiai, kaip žiūrint siaubo filmą su erotinėmis scenomis, kai tenka uždenginėti akis. Tai šioje „Eurovizijoje“ buvo nemažai tokių pasirodymų, kai džiaugiausi, kad vaikai nubėgo į kitą kambarį“, – juokėsi muzikos prodiuseris.

REKLAMA
REKLAMA

Rėžė atvirai

Taip pat pašnekovas atskleidė savo favoritą.

„Pirmą vietą būčiau skyręs Ukrainai, kaip ir, turbūt, visi Lietuvos žiūrovai“, – tikino S. Stavickis.

REKLAMA

Stano negailėjo gražių žodžių Silvester Belt pasirodymui.

„Pasirodymas šiais metais buvo labai stiprus, įspūdingas, spalvingas ir fainas. Asmeniškai tikėjausi, kad bus žymiai aukštesnė vieta. Nemalonu, negaliu būti laimingas. Padarėme viską, ką galėjome, bet nesuprantu, juk ta pati žinutė, kur kas antras šiais metais dalijasi „Eurovizijoje“ – atrask save – bet mes savęs neatradome. Labai gaila.

Nustebino, nes visad atrodė, kad reikia šou ir būtent to, ką darė Silvester. Bet nepaėjo. O gal išgirs dar“, – sakė vyras.

Kiek galima tai ukrainai ,yra kitu dar gerai atliekančiu,o iš gailesčio tikrai neverta!
Nesuprantu sito kliedesio del lietuvos atstovo, daina tikrai lb prasta, menanti 90 uju lietuviska popsa, o 14 vieta, kaip tokiai dainai labai geras rezultatas
Todėl, kad reikia keisti atrankas. Kiekvienais metais lipame ant to paties grėblio ir nedarome išvadų. Padarome dviejų mėnesių šou, į atrankas iš "rūsių" ateina visiškai nežinomi, kartais ir vos muzikuojatys, ir tiesiog norėdami save parodyti, dainorėliai. Tai gal tokiems padarykime atskirą šou, kažkaip tą šou pavadinkime ir tegul rodosi, bet ne į eurovizijos atrankas tiesiai iš "rūsių". Lietuvoje tiek daug profesionalių, dainuojančių dainininkų, kurie galėtų atstovauti Lietuvą, bet jie lieka nuošalyje. Labai liūdna.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų