Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kiek tą patį dešimtą kartą galima rašyt. Niekam čia neįdomi ta eurovizija.
Giržadas organizavo šitą bajerį...Lietuviai yra šitos žydros orgijos dalyviai- kodėl Giržadas cslėpė orentaciją?
Kokios čia dainos , jei jas galima vadinti dainomis . Tai greičiau vaipymasis ir maivymasis scenoje . Kai ABBA 1974 metais laimėjo Euroviziją su daina Waterloo , praėjo jau 50 metų ir per radiją vis dar skamba kas dieną ši daina , jei ne vienoje radijo stotyje , tai kitoje . Po pusės metų 2024 Eurovizijos nei prisiminti niekas nenorės .
Tai buvo daugiau pornovizija
Nieko įpatingo ta Ukraina neparodė, mūsų, žymiai, geriau. O sijonai valdo pasaulį. Taigi Europa jau visai kitos pakraipos. Nuvykos į kito žemyno valstybe jau dėda sakuti kad tu Europietis.

Kodel Ukrainai....Si
ilvestras buvo stiprus dalyvis....kas jums daugumai pasidare su ta Ukraina,jau nusibodo girdet ...niekada nebalsuociau uz Ukraina
Kodel Ukrainai....Silvestras buvo stiprus dalyvis....kas jums daugumai pasidare su ta Ukraina,jau nusibodo girdet ...niekada nebalsuociau uz Ukraina
Nesuprantu kuom patiko "jo", gal sijonas gražus?! Ar po pėdkelnėm mataškuojantis cingoliukas?! Uždaužė vargšelį į kaulėtas šlaunytes bestraksėdamas... Magosi ,kad vaikas nr visai sveikas. Ukraina niekada nekeičia savo stilisus ,nuo senų laikų ,ksip ir ruskių buvo, ta pati melodija. Kroatai nusipelnė 1 vietos, užvedė visą salę. Bet ar gali kroatai nusipirkti 1 vietą?! Ją ruskiai ,azerbaidžanas ,turkai nusipirdavo....Pernai švedai ,juk reikėjo Abbos jubiliejų atšvesti. Musulmonė padainavo tą pačią dainą ,čiut pakeistą melodiją ,pasukinėjo į priekinę dalį sulindusias pėdkelnes ir nagus. Fui ,šlykštu. Verta Italijos daina ,Prancūzijos. Visi kiti atėjo ant scenos parodyti priekinius reikalus ar šiknytes ,pasitampė. Lietuvis tai tik šiaip....
Airė patimo daug kam Tikintieji siuto ,kad rodo satanizmą. Bet pažiūrėkim kokį mes popiežių turim !? Parsidavėlis , tai jums taip ir reilia.
@Ona Ka tu cia nusivarai su tuo savo tikejimu
Komisijoj sėdi nenutuokiantys apie šou,apgailėtini veikėjai,kol rinks,ale,viską žinanti komisija,tol rezultatų nebus. Ar bent kuris nors iš komisijos yra kažką pasiekęs toliau už savo kaimo ribų??? Komisija kaip ir atlikėjas ir jo daina,visiškas nulis,o kad 14 vieta,tai čia,kaip visiškai tuščiam pasirodymui,tereikia tik džiaugtis.
Ar baigsit su ta Ukraina! Gal tikrai kokių drignių lašų lašina per chemtreilus, kad Lietuvoje dauguma niekaip nebaigia kraustytis iš proto - kaip papūgos "Ukraina, Ukraina..." Atsipeikėkit! Dorai to karo priežasčių ir kaltininkų neatskleista, bet jau visi ekspertai žino tik kaip vieną dūdą pūsti. Bet juk tai visiškas primityvas! Kur kritinis mąstymas???
@Ką!!!! Ot tai dar vienas ne ekspertas! Kas pačiam neatsibodo? Gal karas? Tai nuvyk į frontą ir pirmyn, pakariauk. Gal nebenusibos Ukraina ir jos kančios?!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų