Rytais valote užšalusius automobilio langus? Nekartokite šių 4 klaidų

Temperatūrai nukritus žemiau nulio, vandens garai ore pradeda šalti, todėl formuojasi šerkšnas ir ledas – kitaip tariant, rytais vėl reikia atšildyti automobilį.

Visi puikiai žinome, kiek tam kas rytą susigaišta laiko, ypač kai kur nors skubame, bet šis procesas gali būti ir daug lengvesnis – yra daug būdų šį darbą atlikti nesugaištant tiek daug laiko.

Automobilį atšildyti reikia saugiai – tiek priekinis stiklas, tiek šoniniai stiklai ir veidrodėliai turi būti švarūs ir skaidrūs. „LeaseVan.co.uk.“ ekspertai sudarė dalykų, kurių geriau vengti atšildant automobilį.

Automobilį užvedate ir paliekate šilti

Būkite atsargūs – už užvesto automobilio palikimą be priežiūros gresia baudos pagal kelių eismo taisykles. Dėl šios priežasties automobilio niekuomet negalima palikti šildyti veikiančio tuščiaeige eiga, be to, taip paliktas automobilis yra lengvas grobis vagims.

Priekinį stiklą atitirpinti bandote karštu, šiltu ar šaltu vandeniu

Turbūt šią nuodėmę esame padarę visi – juk tai vienas iš greičiausių būdų. Tačiau nuo šilto ar karšto vandens automobilio stiklas gali įskilti – taip gali nutikti dėl terminio šoko, kai temperatūra labai staigiai pasikeičia.

Lede ar sniege prakrapštote nedidelę skylutę ir važiuojate

Taip daryti jokiu būdu negalima – pagal kelių eismo taisykles, visi langai turi būti permatomi. Už vairavimą su ribotu matomumu gresia nemažos baudos, tad prieš pajudėdami iš vietos privalote gerai nuvalyti visus langus, rašoma dailystar.co.uk.

Naudojate ne specialiai tam skirtą ledo gremžtuką, o kokius nors kitus daiktus

Kai ryte skubate į darbą, kartais norisi griebtis bet ko, kas papuolė po ranka. Tai gali būti mokėjimo kortelė ar kompaktinis diskas, kurie padeda nuvalyti ledą, bet taip elgtis negalima. Naudodami bet kurį kitą daiktą, ne specialų ledo gremžtuką, rizikuojate subraižyti stiklą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų