• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kone universaliausias produktas yra kiaušiniai. Juos galima vartoti ir pusryčiams, ir pietums, ir vakarienei, ir kepti, ir virti, gaminti omletus ar Benedikto kiaušinius ir dėti į įvairius patiekalus.

Kone universaliausias produktas yra kiaušiniai. Juos galima vartoti ir pusryčiams, ir pietums, ir vakarienei, ir kepti, ir virti, gaminti omletus ar Benedikto kiaušinius ir dėti į įvairius patiekalus.

REKLAMA

Iš visų kiaušinių ruošimo būdų vienas yra kone pats populiariausias – virimas. Kietai išvirti kiaušinius nėra sudėtinga, tereikia puodo ir vandens.

Nepaisant to, yra vienas dalykas, kuris erzina daugelį – kai verdant kiaušiniai suskyla ir išteka kiaušinių baltymai.

Štai keletas patarimų, ką galite padaryti, kad kiaušiniai daugiau niekada nesuskiltų juos verdant – nustebsite, kaip tai lengva, rašo tastingtable.com.

Nemeskite kiaušinių į verdantį vandenį

Kietai išvirti kiaušinius nėra sunku, tačiau jei žodį „virti“ interpretuojate tiesiogiai, greičiausiai dažnai susiduriate su tuo, kad verdant jie suskyla.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip pažymi „The Kitchn“, pirmasis būdas išvengti kiaušinių skilimo juos verdant – dėti kiaušinius į šaltą vandenį (iš čiaupo), o tik tada užvirinti vandenį, vėliau sumažinti ugnį. Taip pat labai svarbu, kad kiaušiniai būtų kambario temperatūros, o ne ką tik ištraukti iš šaldytuvo.

REKLAMA

Jei į verdantį ar kunkuliuojantį vandenį įmesite kiaušinius, didelė tikimybė, kad dėl kiaušinių ir vandens temperatūrų skirtumų lukštas suskils, teigia „Southern Living“.  Dar vienas patarimas, kaip išvirti kiaušinius, kad šie nesuskiltų – rinkitės didelį puodą virimui, pataria „The Kitchn“.

Jei kiaušinius virsite per mažame puode, kiaušiniai bus prispausti vienas prie kito, todėl kils didesnė rizika, kad verdant jie trankysis vienas į kitą ir suskils.

Ir paskutinis patarimas – į verdantį vandenį įberti šaukštelį druskos ir įpilti šaukštą acto, kurie kiaušiniams suteiks tvirtumo. 

Nepykit, kad mokina, nes užaugo karta, kuri daug ko nemoka. Ir atrodo, kad visus mus moko. Turėjom senelius, tėvus kurie visko išmokė.
Mes, vyresni, žinom, bet visada atsiras jaunų žmonių, kuriems paskaityti bus naudinga.
kvečia -kvietė Armoškaitė, galimai net KGB General - majoro Anzelmo Armono. Aš jai uždaviau klausimą-ar tai tavo xenelis? Ji nieko neatsakė, o užblokavo mane. Neatsakymas-IRGI atsakymas. fizionomijos tai jų labai panašios kaip 2 vandens lašai. Google įrašykit - Anzelmas Armonas.KGB veikla . -ir išmes iinfo api jį. Ir pasižiūrėkit-Remiantis kokiais kriterijais ruskiai vos ne po kelis dešimtis tūkstančių įleidžiami kasdien į Lietuvą. Niekšai valdžioje NAIKINA Lietuvą.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų