Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Anglas dviejų vaikų tėtis pabėgo su ukrainiete pabėgėle, praėjus vos dešimčiai dienų po to, kai jis su partnere priėmė ją gyventi savo namuose. 

Anglas dviejų vaikų tėtis pabėgo su ukrainiete pabėgėle, praėjus vos dešimčiai dienų po to, kai jis su partnere priėmė ją gyventi savo namuose. 

REKLAMA

29-erių apsaugos darbuotojas Tonis Garnettas iš Jungtinės Karalystės paliko savo ilgametę partnerę Lorna, nes įsimylėjo 22 metų ukrainietę Sofiją Karkadym.

Tonis iš Bradfordo šiandien sako: „Mes planuojame savo ateitį kartu.“

Susižavėjo apgyvendinta ukrainiete

Sofijai Karkadym, kuri karo pradžioje pabėgo iš Lvivo miesto, Tony suteikė prieglobstį Jungtinėje Karalystėje. 22-ejų mergina prisipažino:

„Kai tik jį pamačiau, iškart susižavėjau. Viskas įvyko labai greitai, bet tai yra mūsų meilės istorija. Žinau, kad žmonės blogai apie mane galvos, bet taip nutinka. Mačiau, koks jis buvo nelaimingas.“

Dviejų vaikų tėtis Tony apstulbino savo partnerę Lorną, kai praėjus vos dešimt dienų po to, kai Sofiją priėmė gyventi savo namuose, su ja pabėgo, rašo thesun.co.uk.

REKLAMA

Jis sakė „The Sun“: „Apgailestaujame dėl skausmo, kurį sukėlėme, bet su Sofija užsimezgė toks ryšys, kokio dar niekada neturėjau. Mes planuojame savo ateitį kartu.“

Tonis pridūrė: „Žinau, kad žmonės manys, jog tai įvyko per greitai, bet mes su Sofija žinome, kad pasielgėme teisingai.

Tai prasidėjo nuo paprasto noro pasielgti teisingai ir suteikti stogą virš galvos tiems, kam reikia pagalbos, nesvarbu, tai vyras ar moteris. Bet tai buvo Sofija, kuri atėjo į mano gyvenimą ir už tai būsiu visada dėkingas.“

Prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą, Tonis įsitraukė į vyriausybės pabėgėlių apgyvendinimo programą. Tačiau jis pastebėjo, kad paraiškų teikimo procesai užtrunka per ilgai, todėl paskelbė apie siūlomą pagalbą socialiniuose tinkluose.

Apsauginis susipažino su Sofija per „Facebook“ ir pasiūlė tapti jos rėmėju Jungtinėje Karalystėje. IT vadovė Sofija iš pradžių išvyko į Berlyną, kur savaites laukė vizos išvykti į JK.

REKLAMA
REKLAMA

Gegužės 4 dieną ji galiausiai atskrido į Mančesterį ir apsigyvenu su Toniu ir Lorna Bradforde, Vakarų Jorke. 

Tačiau jos atvykimas netrukus sukėlė įtampą. Nepaisant Lornos prieštaravimų, Tonis šešerių metų dukrą iškėlė iš jo kambario pas trejų metų seserį, kad galėtų apgyvendinti ukrainietę Sofiją.

Apsigyvenę kartu, Tonis ir Sofija įsimylėjo vienas kitą. Tonio ir Lornos dukros taip pat pamėgo Sofiją, tačiau partnerė pasipiktino dėl to, kad tarp jų iškart užsimezgė ryšys. 

Dėl naujos meilės paliko viską

Galiausiai Lorna liepė Sofijai išeiti, tik nesitikėjo, kad Tonis išeis kartu su ja.

Jis sakė: „Norėjau pasielgti teisingai, o Sofija buvo pirmoji, kuri susisiekė su manimi socialiniuose tinkluose. Prieš 60 metų mano senelis pabėgo iš Rusijos, kad pradėtų naują gyvenimą JK ir be kitų pagalvos niekaip nebūtų galėjęs pradėti viską iš naujo.

Jei mus užpultų, tikėtume, kad pasaulis mums padės. Tai viskas, ką norėjau padaryti, bet visa tai pasisuko labai netikėta linkme.“

REKLAMA
REKLAMA

Tonis paaiškino: „Nuo pat pradžios buvo akivaizdu, kad tarp mūsų su Sofija kažkas yra. Aš šiek tiek kalbu slovakiškai, o ši kalba nelabai skiriasi nuo ukrainiečių, todėl galėjome susikalbėti.

Bet tai pablogino situaciją, nes Lorna nesuprasdavo, apie ką mes kalbame. Mes su Sofija sėdėdavome ir šnekučiuodavomės, išgerdavome ir žiūrėdavome televiziją su ukrainietiškais subtitrais, kartais net tada, kai Lorna jau miegodavo.

Mes puikiai sutarėme, bet tuo metu nieko daugiau nevyko, nors suprantu, kodėl Lorna pradėjo pavydėti ir pykti.“

Sofija pradėjo kartu su Toniu eiti į sporto salę, kur jie kartu treniruodavosi, o paskui sėdėdavo jo automobilyje ir kalbėdavosi.

Tonis sakė: „Žinojau, kad tarp mūsų kažkas yra ir kad Sofija jaučia tą patį – negalėjome to sustabdyti. Išėję iš sporto salės sėdėdavome mašinoje, kalbėdavomės ir juokdavomės.“

Buvusi Tonio partnerė Lorna neatlaikė, matydama, kaip partneris ir namuose apsigyvenusi pabėgėlė suartėjo ir paskelbė ultimatumą, kad Sofija turi palikti jų namus.

REKLAMA
REKLAMA

Tonis pasakojo: „Pasakiau Lornai: „Jei išeina ji, išeinu ir aš“. Žinojau, kad negaliu jos paleisti ir nė sekundę nesuabejojau tai sakydamas. Mes susipakavome daiktus ir išsikraustėme pas mano tėvus.

Labai apgailestauju dėl to, ką išgyvena Lorna, tai nebuvo jos kaltė. Niekada nesiruošėme to daryti, tai nebuvo planuota ir nenorėjome nieko įskaudinti.“

Artima Lornos draugė sakė: „Ji visiškai sugniuždyta. Ji buvo su Toniu dešimt metų ir per dešimt dienų jos šeima iširo.“

TOLIAU SKAITYKITE
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų