naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien Plungėje laidojamas atlikėjas, dainininkas Donatas Čižauskas. Atsisveikinti su 33-ejų garsiu vyru atvyko šimtai talento gerbėjų, bičiulių bei artimųjų. 

Šiandien Plungėje laidojamas atlikėjas, dainininkas Donatas Čižauskas. Atsisveikinti su 33-ejų garsiu vyru atvyko šimtai talento gerbėjų, bičiulių bei artimųjų. 

REKLAMA

Prie kapo duobės Arūnas Valinskas, kuris buvo Donato ir Ievos piršliu vestuvių metu, tarė itin jautrius žodžius. Ne vienas susirinkęs braukė ašarą. 

Pažadėjo surengti atminimo koncertą

A.Valinskas visiems susirinkusiems pranešė, kad balandžio 1-ąją bus organizuojamas D. Čižausko garbei skirtas koncertas.

„Galiu pasakyti vieną... <...> Jis nesugrojo savo koncerto, jis nepradėjo jo, bet tas koncertas bus.

Balandžio pirmą, kaip numatyta, jis turėjo koncertuoti Žalgirio arenoje. Pasikviesime visus kolegas, kurie dainuos Donato dainas ir visus pinigus skirsime jo dukrytei, ir žmonai. Tas koncertas bus ir jo dainos skambės amžinai. Ačiū jam, kad jis buvo mūsų gyvenime.“

Visus A. Valinsko žodžius prie D. Čižausko kapo žiūrėkite čia: 

Atsisveikindamas su D.Čižausku, A.Valinskas negailėjo gražių žodžių, tačiau prisipažino, kad tvardyti emocijas šiandien labai sunku. 

REKLAMA

„Tokia situacija, kai net nėra minčių. Kažkaip gaila žmogaus, kuris visą save išdalino kitiems, kad net pačiam nebeliko.

Stengiuosi galvoti apie jį ir momentus, kurie buvo džiaugsmingi ir tai padeda apmalšinti netekties skausmą.

REKLAMA

Jis buvo žmogus džiaugsmas. Apėmęs beviltiškumo jausmas.“

Plūdo šimtai gerbėjų 

Iš gedulo namų „Žemaitijos gralis“ į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią urna išnešta 13 val., 13.30 val. buvo laikomos Šv. Mišios už mirusįjį. Urna bus laidojama Plungės Jovaišiškės kaimo kapinėse.

Ištarti paskutinį „sudie“ velioniui susirinko ne tik jo šeima, artimieji, draugai ir kolegos – atsisveikinti suplūdo šimtai jo gerbėjų.

Šiandien pirmųjų atsisveikinti su velioniu šiandieną atvyko Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, Inga ir Arūnas Valinskai, taip pat atlikėja Natalija Bunkė su vyru, Simona ir Jonas Nainiai, Liepa Norkevičienė su vyru, Vilius Tarasovas bei kiti.

nu šis daininkas ne senjorų , jei moki naudotis internetu įsivesk ir sužinosi ką jis gero padares yra. Donatas šimta kartu geresnis, nei ta tavo Agnė
Žinom, matėm, teko būti vienu iš 3, geriau nesikištum niekur
Paskaiciau komentarus, gaila jauno zmogaus. Gaila, kad vyksta lenktynes, kas bjauresni komentara parasys. Praleidot galimybe patylet kai kurie. Baisu ir bjauru. Jus labiau nekenciat saves, negu sito mirusio zmogaus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų