• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sausio 2-ąją mirė dainininkas, dainų autorius ir atlikėjas Donatas Čižauskas. Gerbėjai, sužinoję apie mirtį, neslepia skausmo.

Sausio 2-ąją mirė dainininkas, dainų autorius ir atlikėjas Donatas Čižauskas. Gerbėjai, sužinoję apie mirtį, neslepia skausmo.

REKLAMA

Vis tik ši mirtis – didžiausia tragedija D. Čižausko šeimai. Našle liko jo žmona Ieva.

Sužinoję apie Donato mirtį, jo bičiuliai sakė, kad muzikinės grupės „2 Donatai“ lyderis D. Čižauskas visada buvo itin geros nuotaikos, smagiai nusiteikęs, o per Naujuosius koncertavo Biržuose.

Įrašas skirtas žmonai

Po mirties jaudulį kelia ir paliktas jautrus viešas įrašas socialiniame tinkle „Facebook“, kurį pats Donatas skyrė savo žmonai per jos gimtadienį, gruodžio 24-ąją.

Pasidalinęs žmonos nuotrauka, jis pasveikino savo mylimąją žmoną, dukros mamą su gimtadieniu. „Su gimtadieniu. Atsiprašau, kad taip anksti ryte pasveikinau. Love you. Miegalė. Stengiaus pataikyti į laiką, kada gimei.“

REKLAMA
REKLAMA

Tai paskutinis viešas įrašas Donato socialiniame tinkle.

Vyrui buvo 33-eji

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega Donatas Čižauskas… Išliksi mano atmintyje, kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas.

REKLAMA

Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse. Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge“, – socialiniame tinkle pasidalinęs skaudžia naujiena rašė Karolis Akulavičius.

Žiniasklaidoje keliama versija, jog garsus atlikėjas nusižudė, tačiau tv3.lt kol kas ši informacija nėra patvirtinta. 

Prieš metus filmuotą Renatos Šakalytės pokalbį su D. Čižausku galite žiūrėti čia:

Psihologui pasiskambinkite. Nes pezat beleka
Ką reiškia palinkėjimas " ILSĖKIS RAMYBĖJE".... GLUŠIAI... MUS ŽUDO...DULKY --- IR VISUS, VISUS , KURIE PRISIDĖJO PRIE ŽMONIŲ NUODIJIMO ---- KARTUVĖS PER GERAI...UŽ SAVO ARTIMĄ AŠ PLIKOM RANKOM...
kokie dar gali buti komentarai po straipsniai apie zmogaus mirti? Apart uzuojautos artimiesiems as nesugalvoju nei vieno. Aplamai, portalai turetu isjungti kai kuriu straipsniu komentavimo galimybe.

nes dabar kiekvienas nori pasireiksti. vieni siaip intelekto nepalyteti, kiti turetu susirupinti savo sveikata mentaline, dar kiti viska pavercia apie save - ir raso straipsnius kaip jauciasi ar jam tai nepatinka ar patinka, ..... STOP. Negerbiat saves? Negerbiat velinio? Gerbkite bent artimuosius. Turbut reikia patiems patrit netekti kad suprast kita... Stiprybes artimiesiems.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų