Prasideda klastingas laikas: Budraitytė skubiai įspėja 3 Zodiako ženklus

Šiuo metu Mėnulis ima pilnėti ir jau nuo rytojaus prasideda priešpilnis. Nuo seno žmonės tiki, kad gyvenimo tėkmę lemia ne tik Saulė, bet ir Mėnulis, o ir kai kuriuos darbus planuodavo atsižvelgdami į tai, kokia tuo metu Mėnulio fazė.

Šis priešpilnis, lyginant su praėjusiu laikotarpiu, bus ganėtinai rami, naujienų portalui tv3.lt sakė astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė, tačiau kai kuriems, vis dėlto, teks labiau pasisaugoti.

Tvarkykite meilės reikalus

Rytoj prasidedantis priešpilnis nepasižymės dideliais išsišokimais ar neramumais, tiek valdžiai, tiek paprastam žmogui šis laikas bus ganėtinai ramus ir praeis be didesnių nesusipratimų.

Nors trečiadienis – spalio 13-oji, o skaičius 13 apipintas įvairiais mitais ir laikomas ne itin sėkmingu, astrologė pabrėžia, jog bus tinkamas laikas spręsti meilės reikalus, o pasirengus žengti lemtingą žingsnį viskas eisis lyg per sviestą.

„Rytoj labai nebloga diena, reikėtų visus meilės reikalus spręsti, labai palanku per šį priešpilnį. Jeigu kažkas sugalvojo prisipažinti meilėje, pirštis ar nuspręsti tuoktis, nors 13 diena, bet reikėtų apie tai pagalvoti, pasiryžti ir per kelias valandas sutikti tekėti ar pirštis, nes meilės reikalams Lietuvoje laikas bus palankus“, – kalbėjo V. Budraitytė.

Astrologė atkreipia dėmesį ir į tai, jog šis periodas palankus mokslams, tad turintiems skolų ar kabančių mokslo darbų, pats laikas imtis ir juos susitvarkyti, nes vėliau nebus nei noro, nei motyvacijos.

„Merkurijaus padėtis bus labai nebloga tuo periodu, mokslams geras laikas, ypatinga, jeigu studentai turi kažkokių skolų, gali mėginti atsiskaityti tuo periodu, nes viskas šitoj vietoj yra labai palanku. Pavyzdžiui, 20 dieną mokslams bus nepalanku, sunku, todėl visi, kurie turi „uodegėlių“ moksleiviai, studentai turėtų iki 19 dienos susitvarkyti“, – pasakojo pašnekovė.

Neskubėkite pasirašyti dokumentų

Jei jau kurį laiką galvojate, kad norite kažką keisti ar planuoti, šis laikas ateities planavimui itin palankus, ypač planuojantiems karjerą. Tačiau dar nesiimkite veiksmų, kol kas dėliokitės planus, o juos įgyvendinkite vėliau.

Tačiau, kad ir koks palankus metas būtų meilės ir mokslo reikalams ar planavimui, nesiimkite kovoti su jėgomis, kurių negalite nugalėti, nesistenkite pakeisti to, kas nėra jūsų galioje.

„Nesugalvokite kovoti su vėjo malūnais, nes Marsas nėra labai palankus, reikėtų būti išmintingiems ir nelįsti ten, kur nereikia. Geriau patylėti, tyla gera byla bus šuo metu. Nekovokite su tuo, ko negalite pakeisti“, – pataria astrologė.

REKLAMA

Planuojantiems įsigyti būstą ar kitą didesnį pirkinį, V. Budraitytė įspėja, jog dar kurį laiką nereikėtų pulti tvarkytis dokumentų:

„Jeigu planuojate ar namą pirkti, ar butą, geriau neforminti iki 21 dienos dokumentų ir neįnešinėti jokių užstatų.“

Atėjus priešpilniui, venkite alkoholio ir kitų žalingų įpročių, nes vėliau gali tekti kapstytis iš jų liūno.

„Aišku, vėlgi, reikėtų atsisakyti žalingų įpročių, nes Neptūno padėtis nėra labai gera ir su alkoholiu yra bėda, jo geriau nevartoti“, – perspėja būrėja.

Keliems ženklams verta pasisaugoti

Žvelgdama į tai, kam šis metas bus sunkesnis, o kam – itin palankus. V. Budraitytė pabrėžia, jog daugeliui šis periodas praeis ramiai ir bus neutralus, o štai Vėžiams turėtų būti ypač geras ir palankus laikas.

Vis dėlto, keliems Zodiako ženklams reikėtų labiau pasisaugoti ir būti atidesniems, nes šis priešpilnis gali būti nesėkmingas:

„Jaučiai turi būti ypatingai atsargūs šiuo periodu, nes jiems yra sunkesnis laikas ir Liūtams. Žuvys turėtų pasisaugoti, būti atsargesnės, ypatingai pasaugoti vaikus.“


Rašyti komentarą...
S
Stasys
2021-10-13 09:53:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškai tušti straipsniai.
Atsakyti
-16

J
Jonis
2021-10-13 07:09:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena sarlatane sneka niekus ir lupa pinigus is zmoniu Reiketu tokiu veikeju veikla uzdrausti
Atsakyti
-4

K
Kaimieti
2021-10-13 20:32:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Jonis Tu,kas ka nori tas ta ir sneka.nes zodzio laisve.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų