Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Pasistenkite nusiraminti ir šaltu protu apgalvoti savo poelgius: ne visi jūsų žodžiai patiks aplinkiniams. Vertėtų neskubėti spręsti svarbių reikalų, ypač, jei jie gali palaukti. 

Pasistenkite nusiraminti ir šaltu protu apgalvoti savo poelgius: ne visi jūsų žodžiai patiks aplinkiniams. Vertėtų neskubėti spręsti svarbių reikalų, ypač, jei jie gali palaukti. 

Avinas

Palanku užsiimti veikla, susijusia su mokslu, teisėtvarka, informacija, kelionėmis, tarptautine komercija. Galbūt sulauksite gero įvertinimo moksle, įtakingo asmens dėmesio, pasiūlymo vykti į kelionę ar kt.

REKLAMA
REKLAMA

Tauras

Diena prasidės tarpusavio santykių analize ir psichologiniais išgyvenimais. Pasistenkite nedramatizuoti, jei kažkas nesiklosto būtent taip, kaip planavote. Tvarkykite svarbius dalykinius reikalus.

Dvyniai

Permaininga diena. Jums neabejotinai seksis organizuoti, vadovauti, susipažinti ir bendrauti su įvairiausiais žmonėmis. Gali užsimegzti romantiška intriga, tačiau nerimo gali sukelti vaikai.

Vėžys

Šiandien labai svarbi teigiama nuostata, optimistiškas požiūris. Tai padėtų jums neprarasti savitvardos ir pasitikėjimo, jei teks demonstruoti kompetenciją, ginti reputaciją. Galite tikėtis naudos iš slaptos veiklos, labdaros.

Liūtas

Šiandien jums nestigs aplinkinių dėmesio ir visokio šurmulio. Jo norėsis kur kas mažiau, nes būsite emociškai labai jautrūs, nerimastingi. Daugiau dėmesio skirkite kasdieniniams reikalams ir artimiausiems žmonėms.

REKLAMA
REKLAMA

Mergelė

Šiandien jūsų galvoje suksis daug sumanymų ir svajonių. Jeigu jų realizavimas nemažai kainuoja, vertėtų pasigilinti į nematomą, neaptartą reikalo pusę, nes ten gali būti „povandeninių srovių".

Svarstyklės

Šiandien labai aktyviai sieksite savo tikslo tiek susijusio su mokslu, dominančia veikla, tiek ir meilės fronte. Tiesa, pastarajame galite susidurti su veidmainyste, manipuliavimu.

Skorpionas

Šiandien jums labai rūpės artimų žmonių poreikiai ir rūpesčiai, o rimtam darbui susikaupti nelabai seksis. Atidžiau tvarkykite dokumentus ir turtinius reikalus.

Šaulys

Diena turėtų būti gana sėkminga. Puikiai sutarsite su augančia karta. Galite tikėtis ir krislelio romantikos, jei bent kiek pasistengsite.

Ožiaragis

Palanku įsitraukti į naują darbinę veiklą, kurti ar plėsti savo verslą, o jei šie dalykai nėra aktualūs, tai labiau pasirūpinti sveikata ir išvaizda. Būsite neatsparūs svaigalų poveikiui.

REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Šiandien būsite nenusiteikę rimtai dirbti, derintis prie kitų žmonių, ieškoti kompromiso. Pasistenkite nesugadinti mikroklimato bei reikalų nesubtiliu elgesiu, priekabiavimu.

Žuvys

 

Šiandien galbūt aiškinsitės paskolų sąlygas. Jeigu jūsų veikla susijusi su technika, logistika, vairavimu, tai būkite ypač atidūs. Nors šiose srityse galite daug nuveikti, bet ir praradimų rizika nemaža.

Šaltinis: vytautus.com

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų