REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jungtinės Karalystės demencijos tyrimų instituto neurogenetikas Johnas Hardy sakė netikįs, kad Vladimiras Putinas serga Parkinsono liga, bet sako, kad jis atrodo prastai.

Jungtinės Karalystės demencijos tyrimų instituto neurogenetikas Johnas Hardy sakė netikįs, kad Vladimiras Putinas serga Parkinsono liga, bet sako, kad jis atrodo prastai.

REKLAMA

Pasak gydytojo, Vladimiras Putinas nerodo Parkinsono ligos požymių, bet atrodo prastai. Rusijos despotas dar labiau pakurstė gandus, kad jis serga progresuojančiu nervų sistemos sutrikimu po to, kai anksčiau šią savaitę pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip dreba jo rankos ir kojos.

Atrodė, kad 69 metų prezidentas, susitikęs su Baltarusijos prezidentu Aliaksandru Lukašenka, netvirtai stovėjo ant kojų. Reaguodama į vaizdo įrašą, medicinos gydytoja ir psichiatrė Emily Deans iš Masačusetso (JAV) sakė, kad tai „kol kas neįprasčiausias vaizdo įrašas“, rašoma mirror.co.uk.

Atmeta Parkinsono ligos versiją

Nors Rory Cellan-Jones, buvęs BBC technologijų korespondentas, kuris 2019 m. paskelbė, kad jam pačiam buvo diagnozuota ši liga, teigė manantis, kad šie požymiai yra ligos simptomai, tačiau didžiąją dalį komentarų pateikė ne medicinos srityje dirbantys žmonės.

REKLAMA
REKLAMA

JK demencijos tyrimų instituto neurogenetikas Johnas Hardy Vokietijos naujienų portalui „Deutsche Welle“ sakė: „Tikri neurologai vargu ar komentuos, nes jie mokomi niekada nekomentuoti žmonių, kurie nėra jų pacientai“.

REKLAMA

Tačiau ir pabrėždamas faktą, kad jis yra neurogenetikas, o ne neurologas, Hardy pasidalijo savo nuomone apie Putino būklę. „Mano nuomone, nėra jokių Parkinsono ligos požymių“, – sakė jis. „Jis neatrodė gerai... bet ne Parkinsono liga“.

Londono universiteto neurologas Ray'us Chadhuri sutiko.

„Žiūrėdamas į vaizdo įrašą nerandu jokių įrodymų, kad galėčiau teigti, kad Putinas serga Parkinsonu“, – sakė jis.

Jis paaiškino, kad Parkinsono ligą ir parkinsonizmą sunku diagnozuoti, todėl reikia asmeniškai atlikti neurologinį tyrimą.

REKLAMA
REKLAMA

Caroline Rassell sakė, kad tai pernelyg sudėtinga būklė, turinti daugiau nei 40 fizinių ir psichinių simptomų, kurių būtų neįmanoma įvertinti iš tokio trumpo vaizdo įrašo. Ji taip pat pridūrė: „Kiekvieną tai veikia skirtingai“.

Spekuliacijos dėl Putino sveikatos sustiprėjo po to, kai vasario mėnesį jo kariai įsiveržė į Ukrainą. O kai kas dar prieš kelerius metus kalbėjo apie tokį atvirą ir drastišką žingsnį, kuris neatitinka lyderio charakterio.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Buvęs MI6 vadovas seras Richardas Dearlove'as sakė, kad jo elgesys galbūt yra ligos pasekmė. Praėjusį mėnesį jis sakė „GB News“: „Taip pat nerimą kelia spėlionės, ir tai yra spėlionės, kad galbūt Putino elgesys, gal jo racionalumas yra paveikiamas ligos“.

Jis sakė kalbėjęs su „keliais neurologais“, kurie teigė, kad „susivaldymo praradimas, psichozė yra labai dažni Parkinsono ligos simptomai“.

V. Putinas taip pat atrodė „išsiblaškęs“ per Velykų pamaldas Maskvos Kristaus Išganytojo katedroje.

Kiti ekspertai pasiūlė daugybę teorijų – nuo ​​vėžio ir Parkinsono ligos iki steroidų vartojimo ir psichozės ar asmenybės sutrikimo, kad paaiškintų pastarojo meto elgesį.

Greičiau užverstų savo hitleriškus sandalus!!!brudas,psichinis padaras!
Putinui galas ateina jau
Tada tik kokaino perdozavimas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų