• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienio pavakarę vienoje Kauno degalinėje įvyko tikras sujudimas – iš žinomo pedofilo automobilio buvo išgelbėta 2007 metais gimusi merginą. Atpažinęs vyrą ir jo mašinoje esančią paauglę, gelbėti ėmėsi degalinėje buvęs vyras, kuris negana to, kumščiais pamokė už tvirkinimą anksčiau teistą vyrą.

Šeštadienio pavakarę vienoje Kauno degalinėje įvyko tikras sujudimas – iš žinomo pedofilo automobilio buvo išgelbėta 2007 metais gimusi merginą. Atpažinęs vyrą ir jo mašinoje esančią paauglę, gelbėti ėmėsi degalinėje buvęs vyras, kuris negana to, kumščiais pamokė už tvirkinimą anksčiau teistą vyrą.

REKLAMA

Aiškinantis įvykio detales, paaiškėjo ir daugiau faktų. Socialiniame tinkle įvykiu pasidalinęs kaunietis iš pradžių minėjo, kad išgelbėta buvo 12-metė mergaitė, tačiau, kaip vėliau paaiškėjo, nukentėjusi buvo keleriais metais vyresnė.

Šalia buvęs liudininkas taip pat paaiškino, kad vyras gelbėjo tvirkintojo automobilyje buvusią ne savo dukrą, o dukros draugę. 

Daugiau apie pirmines įvykio detales skaitykite čia

„Stovi visa drebanti, išsigandusi mergaitė“

Įvykį savomis akimis matęs kaunietis Rokas (tikrasis vyro vardas ir pavardė redakcijai žinomas – aut. past.) pasakojo, kad į degalinę atvyko tuo metu, kai paauglę automobilyje įsisodinęs vyras jau buvo sumuštas.

REKLAMA
REKLAMA

„Mačiau tėtį, mamą ir mergaitę. Kiek supratau būdamas įvykio vietoje, tai tas vyras, kuris išgelbėjo mergaitę, yra susijęs su jau vykstančia jo dukros tvirkinimo byla. Taip jis atpažino degalinėje esantį A. U. ir pamatė jo automobilyje sėdinčią paauglę, kuri, kaip pasirodo, buvo jo dukros draugė.

REKLAMA

Supratęs, kad galimai vyksta vėl neteisėti veiksmai, jog A. U. mergaitę gali kažkur išsivežti, tas vyras užbėgo įvykiui už akių. Kaip supratau, A. U. pabijojęs, kad gali būti sumuštas, įbėgo į degalinę ir tikėjosi, kad ten jo nepagaus, bet tas tėvas, praradęs tikriausiai kantrybę, ėmė jį ir sumušė, o gal įvyko tarp jų ir koks konfliktas, nežinau.

Tačiau tas pats tėvas iškvietė policiją, o degalinės darbuotojai uždarė vyrą viduje, kad šis nepabėgtų“, – pasakojo naujienų portalui tv3.lt įvykio liudininkas.

REKLAMA
REKLAMA

Kauniečio Roko akimis, visi aplinkui buvę žmonės pasielgė itin pilietiškai. Visgi, įvykio vietoje atsidūręs liudininkas baiminasi, kad dėl šio įvykio nenukentėtų mergaitę išgelbėjęs vyras:

„Jei teisėsauga negali uždaryti to žmogaus, kad šis nebedarytų tų nusikaltimų, tai jau tėvai imasi kažkokių veiksmų, iniciatyvos. Nežinau, ar A. U. turi apribojimus, kad negali artintis prie nepilnamečių, bet baisu ir pagalvoti, ką su ta mergaite jis galėjo padaryti ir dar daugiau. Tragedija. Juo vien nuo to įvykio vaikui žala – stovi visa drebanti, išsigandusi mergaitė.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rokas sako, kad iš degalinės jis išvyko nesulaukęs, kol atvyks policija, tad nežino, kaip viskas rutuliojosi toliau.

„Nors tam kartui tos mergaitės neišvežė, nes velnias žino, kur vakare jis būtų ją nusigabenęs. Visi, kas buvo kolonėlėje, tam tėčiui spaudė ranką ir sakė, kad kažkas juk turi imtis tokių priemonių, nors ir rizikuoja patys, kad jiems bus iškelta byla. Visgi, esant tokioms situacijoms, darosi visai nebesvarbu“, – pridūrė jis.

Pateikti rimti kaltinimai

Nutikusį įvykį patvirtino ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Reda Zarauskienė. Visgi paaiškėjo, kad mergaitei ne dvylika, o penkiolika metų.

REKLAMA

„Vakar 18.30 val. Kaune, Pramonės pr., pastebėtas automobilis „Ford“, kurio vairuotojas (g. 1975 m.) atvyko į degalinę kartu su nepilnamete (g. 2007 m.).

Jį atpažinęs vyras (g. 1981 m.) jam trenkė, jį sulaikė ir iškvietė policijos pareigūnus. Vyras su policijos palyda buvo pristatytas į gydymo įstaigą.

Dėl šio įvykio Kauno AVPK vyksta du aplinkybių patikslinimai. Surinkta medžiaga pagal LR BK 284 str. (Viešosios tvarkos pažeidimas). Surinkta medžiaga pagal LR BK 153 str. (Jaunesnio negu 16 metų asmens tvirkinimas).“

Be to, anot R. Zarauskienės, kaltinamas vyras buvo jau ir anksčiau žinomas policijai, turėjęs teistumą. A. U. 2019 metais išėjo į laisvę. Laisvės atėmimo bausmė buvusiam tikybos mokytojui buvo skirta už kelių nepilnamečių merginų tvirkinimą.

Taigi aišku, kodėl mergina drebėjo ir buvo išsigandus. Atvyko su mylimu draugu į degalinę kavos ir bandelių, o čia kažkoks neadekvatas lupa draugą iš mašinos ir gurina jam nosį.... Bardakas Marijos žemėj, ne kitaip. Ryškiai užpavydėjo nukentėjusiajam jaunos gražios draugės bei puikių jų santykių, tikras paršas... :)
tai mergina drebejo ir buvo issigandus kad drauges tevas ja pamate,jei 16 metu koks dar tvirkintojas mazameciu pati sedo ir vaziavo ji ji pazinojo ka jus cia cirka darote geriau rasykite apie ta prievartautoja dienos metu Vilniuj ir kodel neskelbiat pavardziu kur Marijampolej tikrai vaikus tvirkino viska slepiat
Tai Raskeviciaus ir Armonaites draugas."Tegyvuoja Laisves partija"
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų