Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota

Piršlybų žaidimas pakilo į naują lygį, kai vaikinas priklaupė ant kelio ir ištiesė merginai ne vieną, o penkis žiedus.

Amerikietis William Hunn iš Atlantos pakvietė savo merginą Brittney Miller paskraidyti sraigtasparniu, o po to degustuoti vyną, tačiau tai pavirto netikėtomis piršlybomis.

Socialiniame tinkle patalpintame vaizdo įraše matome, kaip jie išlipa iš sraigtasparnio, nutūpusio ant dangoraižio stogo esančios aikštelės, o ten jų laukia draugai.

Vaikinas stengiasi, kad jo partnerė pasijustų ypatinga ir pasako jaudinančią kalbą. Po to jai ištiesia penkis skirtingus sužadėtuvių žiedus ir klausia: „Ar tekėsi už manęs?“

Priblokšta netikėto pasipiršimo, su ašaromis akyse, Brittney ištaria: „ Tikrai taip“.

William pasiūlo sužadėtinei pasimatuoti visus žiedus ir išsirinkti labiausiai patikusį. Brittney pasimatuoja visus ir galiausiai išsirenka žiedą su pagalvėlės formos deimantu ir jį juosiančiais mažais brangakmeniais.

Mergina vėliau parašė instagrame: „Buvau taip nustebinta! O dar penki žiedai – kaip išsirinkti? Mane užvaldė emocijos... Kaip jis sugebėjo tai išlaikyti paslaptyje? Daug verkiau“.

Vėliau pora sraigtasparniu nuskrido į sužadėtuvių vakarėlį, kur jų laukė draugai ir šeima, rašo dailystar.co.uk.

Šis pasipiršimo įrašas patraukė ir CBS laidų vedėjos Gayle King dėmesį, o komentatorių nuomone, reikės labai stengtis, norint pasipiršimų žaidime pranokti Williamą.

Vienas komentatorius rašė: „Pakėlei kartelę. Teks pirštis ant veikiančio Havajų ugnikalnio“, o kitas pritarė: „Kartelę užkėlei taip aukštai, kad nebeturiu jokių šansų“.

Trečiasis komentatorius parašė: „Sveikinimai! Jai nepaprastai pasisekė – pats šauniausias pasipiršimas!”

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų