Vytautas lemtingam žingsniui ryžosi tik po 19 metų: vyro mylimoji to laukė seniai

Elvyra ir Vytautas kartu jau 19 metų. Pora užaugino 3 sūnus, tačiau moteris vis negali nusiraminti, kadangi Vytautas jos neveda. Prašydama padėti išspręsti šią situaciją Elvyra kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“.

Elvyra turi 3 sūnus, kurių sulaukė su pirmu vyru, tačiau moteris po 13 metų santuokos liko našlė. Moteris liko viena su trimis mažamečiais vaikais. 

„Sesė mano šalia manęs gyveno, labai didelė pagalba buvo iš jos pusės. Mano sesers vyras daug tikrai prisidėjo, padėjo, kuo tik galėjo.

Tuo tarpu aš pati vairavau, siuvimu namuose užsiiminėjau, turėjau siuvimo mašiną. Kabinausi, kaip tik buvo įmanoma“, – apie savo gyvenimą po vyro netekties pasakojo Elvyra.

Vytautas Elvyros šeimą pažinojo jau seniai. Abu niekada negalvojo, kad kada nors gyvens kartu, tačiau porą suvedė grybai. 

„Rinkdavau grybus ir veždavau į Kėdainių konservų fabriką priduoti. Vieną kartą kaip tik grybavau prie Jūrės, mes ten ankščiau gyvenome, tai aš tas vietas žinodavau. Žiūriu šviesa dega ir galvoju, kaip neužeisiu, gi senas pažįstamas.

Vienas kartas, antras kartas – atvažiavau į svečius aš pas jį naujiems metams ir taip išėjo, kad likau“, – santykių pradžią atskleidė Elvyra. 

Naują vyrą į savo gyvenimą puikiai priėmė ir Elvyros sūnus. Kaip pasakojo pati moteris, jie sutarė puikiai. 

„Priėmė labai gerai, kadangi mano vyriausią sūnų jis išmokė su dviračiu važiuoti, o ne tėvas. Jie pažinojo jį, tai nebuvo visiškai svetimas. Sūnus buvo pripratę prie jo, nebuvo nauja ir svetima“, – sakė Elvyra.

Elvyrai ir Vytautui teko patirti skaudžių išgyvenimų ir santykių išbandymų, tačiau jie vis tiek liko kartu. Tiek vyras, tiek moteris teigė, kad po tiek laiko myli vienas kitą, tačiau moteris vis dar nešioja mirusio vyro pavardę. 

„Vytautas niekaip nesiryžta paimti mane į žmonas. Aš galvoju todėl, kad jis visą laiką buvo vienišius, aš gal ir pati nereikalavau šito per daug. Būdavo užsimenu, pasišnekame, bet tai pinigų nėra, tai žiedų reikia – pokalbis taip ir nukrypdavo“, – pasakojo Elvyra. 

Kaip Elvyrai pavyko įkalbėti Vytautą, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų