Mergina pasišlykštėjo radusi sužadėtuvių žiedą: „Kaip jam pasakyti ne?“

Būsimoji nuotaka buvo išvadinta „nedėkinga“ po to, kai viešai išjuokė vaikino nupirktą sužadėtuvių žiedą.

Mergina rausėsi savo vaikino stalčiuje prie lovos, kai ji netikėtai rado sužadėtuvių žiedą. Tikriausiai vaikinas jau planavo, kai priklaups ant vieno kelio ir įteiks savo mylimajai išrinktą sužadėtuvių žiedą.

Mergina pasidalijo žiedo nuotrauka „Reddit“, kur paprašė patarimo, kaip pasakyti savo būsimam vyrui, kad ji nekenčia tokio žiedo dizaino.

Ji rašė: „Fuuuuu. Radau jį vaikino spintelėje. Man visiškai nepatinka. Prašau patarkite man, kaip taktiškai pasakyti „ne“ ir kad jam reikia nupirkti kitokį žiedą“.

Užuot sulaukusi palaikymo ar patarimų, ji gavo daugiau nei 100 komentarų, kuriuose žmonės vadino ją nedėkinga. Vienas asmuo rašė: „Vienintelis dalykas, kurį kiekvienas turėtų pakeisti tavo vaikinas, yra jo mergina“.

Kitas sakė: „Būčiau patenkintas tuo žiedu ir kad kažkas nori mane vesti“. Trečias pakomentavo: „Tikiuosi, kad jos vaikinas tai sužinos ir išsiskirs. Bet kuri tokia mergina nėra verta žiedo“.

Dar vienas rašė: „Aš įtariu, kad problema, žiedas nepakankamai didelis ar per pigus jai“. Ir šis žmogus pridūrė:  „Svarbu santuoka. Ne žiedas. O mergaite, jei tu šniukštinėji ir turi tokią teisę, problema yra tavyje, o ne jo išrinktam žiede“.


Rašyti komentarą...
K
Kristina
2021-03-20 15:32:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir dar viena detalė: gal net ne jai tas žiedas :D
Atsakyti
-5

B
Benas
2021-03-20 21:55:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Višta... Tavo vieta vištidėj...
Atsakyti
0

A
Antanas
2021-03-21 10:56:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitą kvaile iškart palikčiau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų