Gairės

reddit

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „reddit“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „reddit“.

Išgirdusi, ko Kalėdoms prašo mama, dukra liko be žado: apsipylė ašaromis

Kalėdos dažniausiai yra tas metų laikas, kada susitikę su savo artimaisiais, jaukiai leidžiame. Tačiau ne visuomet jos būna ir malonios. Štai viena moteris, sulaukusi savo motinos kvietimo šeimos namuose švęsti Kalėdas, sulaukė akibrokšto, kuomet jai buvo pranešta, kad ši turės miegoti lauke, kol kiti jos broliai ir seserys jaukiai miegos viduje.
2022-12-11

Pamatę, ką apsivilko jaunikio mama, svečiai liko be žado: to vestuvėse nesitikėjo

Internete jaunikio mama sukėlė tikrą audrą – kaip pranešama, ji sūnaus vestuvėse, kurios vyko bažnyčioje, dalyvavo vilkėdama itin atvirą juodą mini suknelę su sijonu iki žemės. Neseniai anonime norėjusi išlikti nuotaka „Reddit“ paskelbė nuotrauką iš savo vestuvių. Nuotraukoje, kurioje visi trys žmonės pavaizduoti be veidų, nuotaka stovi greta nemažą dalį kūno apnuoginusios uošvės ir naujuoju savo vyru.
2022-11-13

Ar rasite pasislėpusią katę? Pavyksta tik akyliausiems

Šioje nuotraukoje slypi puikiai užsimaskavusi katė. Įsižiūrėkite, ar pavyks ją pastebėti? Jeigu vos tik pažvelgę į šią nuotrauką pastebite užsimaskavusią aplinkoje katę, sveikiname, turite puikų erelio žvilgsnį. Kai kuriems žmonėms iš pirmo karto to padaryti nepavyksta, nes viskas, ką jie mato nuotraukoje yra tik medis ir šalia jo nukritę rudeniniai lapai, rašoma thesun.co.uk.
2022-11-12

Nuotaką nuvylė tėvo poelgis: link altoriaus žengė be jo

Internete, socialiniame forume „Reddit“, viena moteris nusprendė išlieti savo širdgėlą. Moteris tvirtina, kad jos vestuves iš dalies sugadino jos tėvas, kuris pavėlavęs 20 minučių į vestuvių ceremoniją, taip ir nespėjo link altoriaus palydėti savo dukros. Dauguma nedrįs paprieštarauti, kad vestuvės yra viena svarbiausių dienų gyvenime.
2022-10-15

Ar sugebėsite rasti pasislėpusią katę? Ją randa tik akyliausi

Viena gudri katė radusi puikią vietą ėmė ir užsnūdo rąstų krūvoje. Tačiau netikėtai bendrame fone ji ėmė ir pradingo. Ar sugebėsite ją pastebėti šioje optinėje apgaulėje? Kiekvienas, kuris yra bent kartą auginęs katę žino, kad šie gyvūnai puikiai moka pasislėpti net ir pačiuose mažiausiuose kampeliuose, kuriuose neretai ir užsnūsta. Tačiau šį kartą, katė, kuri tarsi pradingo bendrame nuotraukos fone, miega matomoje vietoje.
2022-06-09

Išgirdusi, ką sako vyras, žmona jį išvarė iš gimdyklos: šių 3 žodžių nepamirš niekada

Gimdymas yra vienas iš sunkiausių ir skausmingiausių procesų, kurį moteris kada nors išgyvens. Tačiau vienas vyras taip nesijaudino, kaip jo žmonai pavyks pagimdyti jų dukrą ir akušerei pasakė grubų komentarą, po kurio buvo išmestas iš gimdyklos. Moteris užsuko į „Reddit“ platformą, pasiteirauti, ar ji yra kalta kilusioje situacijoje, rašoma mirror.co.uk. „Mes su vyru kartu buvome gimdykloje, viskas buvo gerai, man labai skaudėjo, bet jis tikrai mane palaikė.
2022-05-31

Sekso metu vyras netyčia atsiliepė savo uošvienei: tai, ką ji išgirdo – šokiravo

Vieno „Reddit“ vartotojo aistringa naktis su žmona virto košmaru – vyras netyčia sekso metu atsiliepė į savo uošvienės skambutį.  Sunku sugalvoti labiau nepatogų momentą nei kai kas nors užtinka besimylinčią porą.  Vienas socialinio tinklo „Reddit“ vartotojas neseniai patyrė tikrą gėdą, kai netyčia pakėlė ragelį skambinančiai uošvienei sekso metu. Pasak jo, moteris išgirdo tai, ko neturėjo išgirsti.  „Tai atsitiko šįryt ir mane vis dar kas 15-20 minučių nukrato šiurpas.
2022-05-25

12-mečiui sūnui mama padarė tatuiruotes: internautai įsiuto

„Išdidi“ mama „Facebook“ pasidalijo įrašu apie tai, kad leido savo 12-mečiui sūnui pasidaryti tatuiruotes, o pasibaisėję „Reddit“ vartotojai negailėjo kritikos dėl tokio „neatsakingo“ sprendimo. Mama buvo išpeikta dėl to, kad nusprendė padaryti tatuiruotes savo 12 metų sūnui ir apie tai parašė socialiniuose tinkluose, rašoma dailystar.co.uk. Nuotraukose matomas berniukas, kurio veidas uždengtas, rodo dvi naujai padarytas tatuiruotes – viena ant plaštakos, o kita ant peties.
2022-05-20

Nuotakos užgaida pašiurpino internautus: tu nenusipelnei šio vyro

Nuotaka sulaukė internautų pykčio, kai pareiškė, kad jos sužadėtinis vestuvių dieną turės gerokai pakeisti savo išvaizdą. Tokio prašymo jaunikis sulaukė, nes mylimoji norėjo nuslėpti jo genetinę ligą.  Moteris svetainėje „Reddit“ paklausė, ar turėjo teisę prašyti sužadėtinio jaunavedžių fotosesijai dėvėti kontaktinius lęšius. Vaikinas serga heterochromija – genetine liga, kuria sergantis žmogus turi dviejų skirtingų spalvų akis.
2022-04-09

Ši nuotrauka internautus veda iš proto: kiek kojų matote?

Šešių merginų grupės nuotrauka, kuri sparčiai išplito visame internete, o ypač socialiniame forume „Reddit“ privertė daugelį vartotojų kraipyti galvas dėl nuotraukoje paslėptos optinės iliuzijos. Ar pavyks ją išsiaiškinti? 2016 metais išpopuliarėjusi merginų nuotrauka, kurioje merginos įamžintos arti susiglaudusius ir sėdinčios ant sofos vis dar išlieka tikra paslaptimi net ir praėjus daugiau nei keliems metams.
2022-04-08
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų