Netikėtas ketvirtadienio rytas: „Power Hit Radio“ eteryje – intriguojančios sužadėtuvės

Pavasarišką ketvirtadienio rytą, tiesioginiame populiarios radijo stoties „Power Hit Radio“ eteryje, žaidimo metu įvyko netikėtos piršlybos. Emocijų lavina užliejo ne tik merginą, kuriai tai tapo visai netikėta staigmena, bet ir jos sužadėtinį bei pačius laidos vedėjus Eleną ir Saulių.

Kasdien radijo stoties vedėjai Elena Karalienė bei Saulius Baniulis žaidžia žaidimus, skambina žmonėms ir uždavinėja įvairiausius klausimus. Tačiau šis ketvirtadienio rytas buvo išskirtinis tiek patiems vedėjams, tiek žaidimo dalyvei ir jos vaikinui.

Prasidėjus žaidimui, laidos vedėjai paskambino Julijai ir pradėjo uždavinėti klausimus.

Pirmasis klausimas, kuris nuskambėjo dalyvei: „Koks automobilis gaminamas Vokietijoje, apvalus logotipas, ne mersas?“, – Julija atsakė teisingai.

Antrasis klausimas: „Kavinės pavadinimas. Tu ten susitikai su senu draugu. Viskas pakrypo netikėta linkme, po to susitikimo. Koks kavinės pavadinimas?“, – Julija ir į šį klausimą atsakė teisingai.

Ir paskutinis klausimas: „Ką reikia atsakyti žmogui, kai jis sako „būk mano žmona?“, – paklausė laidos vedėjas Saulius. Julija kiek pagalvojo ir atsakė: „Turbūt taip!“

Ties paskutiniu klausimu, į Julijos kambarį įbėgo jos vaikinas Justinas su žiedu rankoje ir paprašė tapti jo žmona. Užplūdusias emocijas ir kaip viskas vyko – žiūrėkite pridėtame video.

Džiaugiamės poros meile ir linkime dar daugiau gražių staigmenų!

 


Rašyti komentarą...
D
Danguole
2021-03-04 15:48:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip miela, nerealiai...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų