„Lietuviškasis TOP-10“: rinktinės skrydžiai ir Sabonio pamokos gynyboje

Portale tv3.lt ir „Power Hit Radio“ tęsiasi speciali rubrika, skirta lietuviško krepšinio gerbėjams. Kiekvieną pirmadienį gražiausi visame pasaulyje rungtyniaujančių lietuvių epizodai patenka į „Lietuviškąjį TOP-10“.

Trečiosios savaitės dešimtuką pradeda epizodas iš Lietuvos rinktinės rungtynių Vilniuje. Jau pirmajame ketvirtyje dėl patekimo į Europos čempionatą kovojantys lietuviai parodė, kad juokauti nėra nusiteikę. Po gražaus Vaido Kariniausko perdavimo Eimantas Bendžius smeigė tritaškį su varžovo pražanga. 

Tą patį Kariniauską sutinkame ir aštuntoje vietoje. Antrojo ketvirčio pabaigoje rinktinės įžaidėjas pademonstravo savo sugebėjimus gynyboje ir pats pradėjęs ataką ją sėkmingai užbaigė kitoje aikštės pusėje. 

Septintoje vietoje sutinkame kritikos dėl savo gynybos už Atlanto sulaukusį Domantą Sabonį. Rungtynėse su Čikagos „Bulls“ lietuvis pademonstravo, kad gali būti vienodai naudingas abejose aikštės pusėse. 

Pirmąją poziciją dešimtuke portalas tv3.lt skyrė šokliajam rinktinės puolėjui Arnui Butkevičiui, kuris Čekijos krepšį sudrebino sprogstamu dėjimu. 

Visą dešimtuką žiūrėkite straipsnio pradžioje.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų