Gražuolė pamilo už žmogžudystę nuteistą kalinį: susižadėjo jo net nemačiusi

Jauna Jungtinės Karalystės gyventoja įsipareigojo ištekėti už kitame pasaulio krašte esančios vyro, kuris anapus Atlanto atlieka bausmę dėl žmogžudystės.

Naomi Wise (26 m.) šiuo metu gyvena Chelmsforde, o 30-metis jos sužadėtinis Victoras Ocuendo – kalėjime JAV, Michigano valstijoje. Už įsibrovimą į namus, ginkluotą apiplėšimą ir dvigubą žmogžudystę bausmę atliekantis vyras į laisvę turėtų išeiti tik 2034 metais, tačiau jauna britė pasiryžo jo laukti.

„Net baisiausiose savo svajonėse neplanavau įsimylėti kalinį, bet taip atsitiko ir aš negaliu nieko pakeisti.

Victoras yra maloniausias žmogus, kokį aš kada nors esu sutikusi. Žinau, kad žmonės gali mane dėl to teisti net nežinodami visos istorijos, o aš neįsivaizduoju gyvenimo be jo“, – pasakojo Naomi Wise.

Pora susitiko kai, prasidėjus Covid-19 pandemijai, pernai kovą moteris buvo priversta stabdyti advokatūros kursus ir internetu ieškojo galimybių įgyti patirties savanoriaujant labdaros organizacijose. Britė susidomėjo viena iš jų – tai buvo svetainė, kurios pagalba buvo galima bendrauti su nuteistaisiais.

„Nusprendžiau, kad tai puiki vieta pradžiai. Iš pradžių kelias savaites bendravau su vienu nuteistuoju, o tada susisiekiau su Victoru“, – apie pažintį pasakojo ji.

Moterį patraukė jo nuotrauka kalinių sąraše, ji pirmoji parodė iniciatyvą ir parašė elektroninį laišką nuteistajam su savo prisistatymu, šis atrašė po dienos: kalėjime galima naudotis elektroniniu paštu naudojant planšetinius kompiuterius bendrojo naudojimo patalpose.

Taip užsimezgė ryšys, peraugęs į stipresnius jausmus.

„Aš jo neklausiau apie jo nusikaltimą, tačiau leidau jam aiškiai suprasti, kad negalėsiu su juo bendrauti jeigu jo veiksmai susiję su moters ar vaikų skriaudimu. Gavau užtikrinimą, kad ne ir daugiau nesmalsavau, kodėl ji sėdi kalėjime“, – pristatė savo sužadėtinį britė.

Moteris skambučiams į kalėjimą JAV per mėnesį išleidžia apie 270 svarų sterlingų per mėnesį.

Naomi teigia tikinti, kad vyras apgailestauja dėl savo poelgio ir yra geras žmogus. Pernai rugsėjį ji sulaukė didžiulės puokštės rožių ir lelijų, meilės laiško ir prašymo tekėti už Victoro. Britė atsakė teigiamai.

Nors nė karto nematė savo sužadėtinio, britė sako, kad juos sieja „ypatingas emocinis ryšys“, kuris jai padės sulaukti bausmės termino pabaigos ir pora galės laimingai gyventi kartu.

Naomi Wise net pasigamino lėlę su jo veido atvaizdu ant galvos ir eina su ja pasivaikščioti.


Rašyti komentarą...
D
Deimusas
2021-04-11 12:07:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
tokia tik gali kuri nemasto ir tuščia. Man kalinė būtų pasišlykštėtina.
Atsakyti
-1

T
Taip
2021-04-11 16:05:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ačiū už tokį "turiningą ir kultūrinį"straipsnį.
Žurnalistai, jūs tokie pat nieko verti, kaip ir jūsų rašliavos.

Ir kur jūs studijavot? Dažnai kyla klausimas. Nes raštingumas lygus 0.
Atsakyti
-1

H
Hyxop
2021-04-11 11:08:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai ir sakoma žvilgsnis daug ką pasako apie žmogų, matosi, kad naivi ir tuštutė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų