• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

36-erių paramediko Dmitrijaus Alimovo gyvybė užgeso po to, kai jis Naujojoje Vilnioje skubėjo gelbėti paauglio, tačiau jį patį nukrėtė elektra. Nors kurį laiką vyras kovojo, tačiau jo gyvybė užgeso.

36-erių paramediko Dmitrijaus Alimovo gyvybė užgeso po to, kai jis Naujojoje Vilnioje skubėjo gelbėti paauglio, tačiau jį patį nukrėtė elektra. Nors kurį laiką vyras kovojo, tačiau jo gyvybė užgeso.

REKLAMA

Be tėčio liko du vaikai. Naujienų portalui tv3.lt buvusi Dmitrijaus žmona Juliana atvėrė širdį ir pasidalijo, kaip šiuo metu jaučiasi ir su kuo susiduria ji ir našlaičiais likę paaugliai.

Paaiškino, kad tėtis didvyris

Moters teigimu, tai, kas vyksta dabar, nėra gražu vaikų atžvilgiu. „Aš pati esu buvusi Dmitrijaus žmona – su juo santuokoje mes gyvenome 12 metų. Tėčiu jis tapo būdamas 18, anksti susilaukėme pirmojo sūnaus, kuriam dabar 18.

Nors ir išsiskyrėme, tačiau labai gražiai bendravome, vaikai labai mylėjo savo tėtį.

Šios tragedijos akivaizdoje man skaudžiausia, kad psichologinę ir finansinę paramą gauna Dmitrijaus draugė ir mama. Mano vaikai, kurie liko be tėčio, iki šiol nesulaukė jokios psichologinės paramos. Aš juk ir pati ne viską tiksliai žinau, kaip kalbėtis su vaikais ir kaip jiems padėti.

REKLAMA
REKLAMA

Vyresnėlis sūnus labai užsidaręs savyje, nesidalija emocijomis, o dukrytė labai jautri, verkia. Ji kiek nurimo, kai paaiškinau, kad jos tėtis didvyris, tačiau profesionali psichologinė pagalba yra būtina“, – kalbėjo Juliana.

REKLAMA

Kovoja dėl vaikų 

Moteris atvira – socialinėje erdvėje jos artimieji, vaikų mokyklos bendruomenė dalijasi sūnaus sąskaitos numeriu, nes šiuo metu parama vaikams yra pati svarbiausia. „Viena auginu du vaikus. Man pačiai nieko nereikia, tačiau aš kovoju ir kalbu dėl vaikų.

Kai vyras dar buvo reanimacijoje, susisiekiau su mokyklos psichologe ir paprašiau patarti, kaip kalbėtis su vaiku, tačiau tai buvo mano iniciatyva. Gaila, kad viešojoje erdvėje kalbama apie suteikiamą pagalbą, tačiau ji nepasiekia tų, kam labiausiai jos reikia.“

Padengs laidotuvių išlaidas

Savo ruožtu naujienų portalui tv3.lt Vilniaus GMP stoties vadovo pavaduotojas Tadeušas Rodzas sakė, kad į jį iki šiol nesikreipė buvusi Dmitrijaus žmona ir neišreiškė prašymo gauti finansinę arba psichologinę pagalbą.

REKLAMA
REKLAMA

„Patys, kaip darbdaviai, negalime žinoti visų kontaktų ir sužiūrėti, kam ko reikia. Tie, kurie kreipėsi, su tais ir bendraujame. Į mus kreipėsi dabartinė draugė, Dmitrijaus mama ir sesuo.

Mes rūpinamės laidotuvėmis, visos išlaidos yra padengtos iš mūsų sąskaitos. Niekas nepatirs jokių finansinių nuostolių.

Mes patys nuoširdžiai užjautėme šeimą (draugę, mamą ir seserį – red.past.). Raminome, paaiškinome, kad dabar jau nieko nebepakeisime.

Kalbant apie vaikus, neturime jokių kontaktų. Kiekviena šeima gyvena skirtingai.

Vienintelį dalyką noriu pasakyti, kad kol nesibaigs visi ikiteisminiai tyrimai, jokios finansinės paramos iš mūsų negaus nei viena pusė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šiuo metu skiriama parama laidotuvėms padengti, o kitas išlaidas sustabdysime, niekam nieko nemokėsime ir nedalinsime, kol niekas neapsiramins.

Vyksta ikiteisminis tyrimas, situaciją aiškinasi Darbo inspekcija. Pagal įstatymą visas išmokas gaus tie, kuriems priklauso. Visi pinigai, kuriuos surenkame iš atskirų bendruomenių, laikomi mūsų apskaitoje."

T.Rodžas pabrėžė, kad iki šiol nesulaukė buvusios žmonos kreipimosi dėl galimos pagalbos, nors visada yra atviri bendravimui. „Buvusios žmonos kreipimosi nesulaukėme, nors pas mus durys neuždarytos. Turėjom draugės kontaktą ir su ja kontaktavome.“

Primename, kad atsisveikinimas su žuvusiu paramediku vyks 2022-11-18 nuo 13 valandos iki lapkričio 19 dieną 12 valandos Vilniaus laidojimo rūmų (Olandų g. 22, Vilnius) 6-ojoje salėje.

Norėdami ir galėdami prisidėti prie be tėčio likusių vaikų gerovės, aukoti galite į vyriausiojo sūnaus Juliaus Alimovo sąskaitos numerį, kurį nurodė mama.

JULIUS ALIMOVAS LT837300010173264327

kokia gali būti pagalba sugyventinei, pagalba turi būti vaikams tiek moralinė tiek materialinė. Sugyventinė nė prieko.
pagalba turi būti vaikams, o ne sugyventinei, kas čia per nesąmonė tiek moralinė tiek materialinė tik VAIKAMS.
Manau, šiuo atveju darbdavys turėjo pats parodyti iniciatyvą, o ne aiškinti, kad sunku sužiūrėti, kam ko reikia
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų