Avinas

Jums norėsis komforto, grožio savo aplinkoje. Tikriausiai rinksitės pirkinius, reikalingus namams ar asmeniniam įvaizdžiui.

Tauras

Šiandien visą dieną būsite emocionalūs, jausmingi. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti gana sudėtingą reikalą, originaliai pasireikšti. Tačiau jums itin reikės jausti artimų ir mylimų žmonių palaikymą.

Dvyniai

Jums stigs platesnio požiūrio įvairias situacijas. Tikėtinas emocinis stresas. Galbūt norėsis kažkam kibti į atlapus, bet akivaizdu, kad taip problemų neišspręsite arba patys gausite į kailį.

Vėžys

Regis, romantiški jausmai liks nerealizuoti arba taip realizuoti, kad sulauksite pavydo scenos ar santykių aiškinimosi. Vertėtų labiau kontroliuoti savo elgesį, kalbą. Vakare be reikalo galite užsipulti vaikus.

Liūtas

Gana dalykiška diena. Galbūt kils minčių, susijusių su naujomis investicijomis, veiklos permainomis. Tačiau gali varginti prasta savijauta, nepaaiškinamas nerimas.

Mergelė

Tikriausiai teks draskytis tarp įvairių asmeninių poreikių ir pagundų. Ūmiais pareiškimais ir poelgiais galite susigadinti savo įvaizdį dominančio asmens akyse. Arba kaip tik jis jus nemaloniai šokiruos ir nuvils.

REKLAMA

Svarstyklės

Gali pasikeisti jūsų požiūris į pažįstamą asmenį, ypač jei jis jums yra skolingas arba galėtų suteikti paskolą. Apskritai, būsite gana nedraugiškai nusiteikę aplinkinių atžvilgiu, įtarūs, pavydūs.

Skorpionas

Diena bus gana turininga. Galbūt teks ruoštis kokiai nors kalbai ar prezentacijai, bendrauti su užsieniečiais arba vykti į kelionę. Tai, ką šiandien sužinosite, suteiks peno apmąstymams.

Šaulys

Dalykiška, įtempta diena. Pokalbiai, informacija kels susirūpinimą. Regis, būsite nusiteikę ryžtingai ar netgi karingai. Galimi kivirčai su moterimis, ypač jeigu jos bandys demonstruoti valdingumą. Pasireikš emociniai ir virškinimo sutrikimai.

Ožiaragis

Bendravimo nesklandumus, kurių pasitaikys, galima įveikti draugiškai, o galbūt ir dėl kažko atsiprašius, pamaloninus maža dovanėle. Tik nežaiskite kitų žmonių jausmais, nemanipuliuokite jų psichika, nes patys nukentėsite.

Vandenis

Galbūt užplūs vienišumo jausmas, nenoras bendrauti ir ką nors konkretaus veikti. Galite matyti slaptus priešus ir kliūtis netgi ten, kur jų visiškai nėra. Rūpinkitės savo sveikata, mityba.

Žuvys

Nuotaikos bus gana prieštaringos. Jautriai reaguosite į bet kokią kliūtį ar nesusipratimą. Bus nevengiama ginčytis, kritikuoti, o vakare galima sulaukti ir agresijos apraiškų, pavojingų avarinių situacijų.


Rašyti komentarą...
m
meta
2019-03-24 15:16:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip įdėmiai skaičiau kuriems čia liūdnai baigsis nieko neradau
Atsakyti
0

M
Moteris
2019-03-24 22:09:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Marazmų kratinys. Nesvaikit nesamonių
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų