Pasinaudokite šia gudrybe: pridegę puodai atrodys tarsi nauji

Švaros entuziastai pasidalino pigiu triuku, kaip išvalyti pridegusius puodus. Ponios Hinch gerbėjai tvirtina, kad šis triukas – tikra „magija“.

Švaros žvaigždė ponia Hinch, kurios tikrasis vardas yra Sophie Hinchliffe, išpopuliarėjo socialiniuose tinkluose ir televizijoje, dalindamasi valymo patarimais ir rekomendacijomis.

Valymo entuziastei „Instagram“ tinkle pavyko surinkti daugiau nei 4,1 milijono sekėjų. Dabar jos gerbėjai socialiniuose tinkluose sukūrė savo grupes, skirtas valymo ir tvarkymo patarimams, rašo express.co.uk.

Naudoja indaplovei skirtą tabletę 

Vienoje grupių vartotojas paklausė: „Kaip valote stipriai pridegusį puodą?“. Po įrašu pasipylė ponios Hinch gerbėjų atsakymai, tačiau populiariausias pasiūlymas buvo naudoti indaplovei skirtą tabletę.

Vienas žmogus rašė: „Viena indaplovės tabletė, palikite kelioms valandoms“.

Kitas antrino: „Į puodą įdėkite indaplovės tabletę ir šiek tiek vandens. Lėtai užvirkite ir kurį laiką ant silpnos ugnies virkite – veikia stebuklingai“.

Trečias pasiūlė: „Palikite indaplovės tabletę per naktį“. Kitas valymo fanas pritarė: „Pavirinkite puodą su vandeniu, įmetę vieną indaplovės tabletę“. Penktasis atsakė: „Praėjusią savaitę prideginau puodą. Pripyliau daug rupios druskos su vandeniu, užvirinau ir palikau per naktį“.


Rašyti komentarą...
P
Pagonis
2021-09-14 10:14:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailystės!
Atsakyti
0

A
Ar nuo puodo sudėties nepriklauso
2021-09-19 10:20:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gi svarbu kokį puodą prideginai ar tai vistiek
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų