Nepirkite brangių vonios šveitimo priemonių: atskleidė genialią gudrybę

Nuolatos nervinatės dėl muilo likučių ar kitų įsisenėjusių dėmių vonioje? Tada nepirkite brangių valymo priemonių, nes tereikia pasižvalgyti po savo virtuvės spinteles. Tikėkite ar ne, bet ploviklis, kurį naudojate indams plauti, taip pat gerai valo ir vonią.

Ar kada teko indų plovimo skystį naudoti vonios valymui?

Indų plovimo skystis vonioje

Gerai pagalvojus, tai yra visai logiška. Ploviklis padeda pašalinti riebalus nuo nešvarių indų, tad kodėl gi jo neišbandžius vonioje?

Vonia

Tiesą sakant, tai labai paprasta: išspauskite iš buteliuko šiek tiek ploviklio ant kempinės ir sukamaisiais judesiais paskleiskite jį vonioje. Padenkite juo tas vietas, kuriose susikaupia daugiausiai nešvarumų, ypač vonios kraštus, ant kurių lieka vandens žymės.

Šveiskite  kempine, kol išnyks net pačios bjauriausios dėmės. Vienintelis dalykas, ką po to turite padaryti, tai išplauti vonią šiltu vandeniu ir viskas! Jūsų vonia spindės kaip niekada anksčiau, rašo tips-and-tricks.co.

Patarimai negalintiems atsiklaupti

Štai patarimas tiems, kurie negali klūpėti šveičiant vonią. Vietoje šveitimo kempinės naudokite švarią šluotą su šiek tiek kietesniais plaukais. Tokiu būdu vonią galima šveisti stovint, nebūtinai susilenkus ar klūpant. Sėkmės!


Rašyti komentarą...
V
Vida
2021-09-15 08:09:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokius durniškus rašo straipsnius,atrodo,kad daigiau nėra apie ką rašyti
Atsakyti
-1

A
Ali
2021-09-15 08:10:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasakysiu jums štai ką, indų ploviklis gera priemonė,bet tiktai ne tokio nesvarumo voniai išvalyti.Indu ploviklis neuzleistai voniai.Vel klaidina žmones su savo informacijomis
Atsakyti
0

V
Veronika
2021-09-15 22:00:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau seniai valau ,nieko naujo,reikėjo tik pagalvoti ir prisitaikiau.
Vonia blizga ,kaip indai,tik nereikia jos užleisti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų