Paprastu triuku be vargo išvalysite dušo galvutę: neprireiks net šveisti

Šaltas ar karštas dušas – daugelio žmonių budinimosi būdas rytais ir tikra atgaiva vakarais. Tačiau neretai malonumą sugadina netolygiai pasiskirstanti vandens srovė. To priežastis dažniausiai būna apkalkėjusi dušo galvutė, kuri užkemša pratekėjimo latakus ir neleidžia vandeniui bėgti tolygiai.

Jei dažniausiai dušo galvutę valote tik iš išorės – darote didžiulę klaidą. Kadangi dušo galvutės viduje ir toliau kaupiasi kalkių nuosėdos.

„Victorian Plumbing“ meistrai pasidalijo paprastu triuku, kaip namų sąlygomis tinkamai išvalyti dušo galvutę nuo kalkių. Jums tereikės acto, kempinėlės ir kartais prireikia dantų šepetėlio.

Įdėkite dušo galvutę į kriauklę ar atskirą indą ir dosniai užpilkite actu

Atsukite dušo galvutę ir nuimkite ją. Taip pat nuimkite ir gumelę, kuri dušo galvą jungia su žarna.

Įdėkite dušo galvutę į kriauklę ar atskirą indą ir dosniai užpilkite actu. Actas turi būti visiškai paprastas: ne vyno ar sidro actas. Acte palikite ją mirkti apie pusvalandį, kad pradėtų skaidytis kalkių nuosėdos. Po pusvalandžio dušo galvutę pakiškite po tekančiu vandeniu, kad nusiplautų acto likučiai.

Su kempine patrinkite užsilikusias kalkių nuosėdas, kurios turėtų ganėtinai lengvai nusivalyti. Su dantų šepetėliu lengvai išvalysite dušo galvutės latakus, pro kuriuos teka vanduo.

Viską susukite atgal ir palikite apie 30 sekundžių ar minutę tekantį vandenį, kad pilnai nubėgtų bet kokios užsilikusios acto ar kalkių nuosėdos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų