naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Krūtinės oda yra tokia pat jautri, kaip ir veido oda, tačiau daugelis moterų paprastai į ją nekreipia tiek daug dėmesio.

Krūtinės oda yra tokia pat jautri, kaip ir veido oda, tačiau daugelis moterų paprastai į ją nekreipia tiek daug dėmesio.

REKLAMA

Nesirūpiname krūtinės odos drėkinimu ir ją varginame kenksmingais chemikalais bei saulės spinduliais, o dėl to oda be laiko raukšlėjasi. Laimei, yra paprastų būdų to išvengti, o kai kuriais atvejais – ir atstatyti padarytą žalą. „Bright Side“ dalinasi keletu lengvų, daug pastangų nereikalaujančių būdų gydyti raukšles.

1. Pripraskite miegoti ant nugaros.

Jei miegate ant šono ar ant pilvo, oda gali susiraukti, o tai – viena iš priežasčių, dėl kurių formuojasi raukšlės. Kad to išvengtumėte, pripraskite miegoti ant nugaros. Galite treniruotis po keliais pasidėdami pagalvę, kad būtumėte toje pačioje pozicijoje, arba iš abiejų pusių pasidėdami po pagalvę. Be to, tai turi ir kitų privalumų: ši gudrybė padės užkirsti kelią nukarusioms krūtims.

2. Pasilepinkite namų gamybos „kauke“ krūtinės odai

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės, kol jūsų oda jaunėja tiesiog akyse po paprasta alijošiaus „kauke“ krūtinės odai. Atsipjaukite vieną gabalėlį alijošiaus, nuimkite jo odelę ir viduje esančią želę 20 minučių uždėkite ant krūtinės odos. Alijošius padeda išsaugoti natūralią odos drėgmę, kad ji neišsausėtų ir neplyšinėtų. Ši „kaukė“ padės užkirsti kelią raukšlėms ir džiaugtis švytinčia oda.

REKLAMA

3. Duše karšto vandens neleiskite tiesiai ant krūtinės.

Tai – perasta mintis, nes aukštos temperatūros vanduo nuplauna natūralius odos aliejus, ji tampa sausa ir ima rastis raukšlių. Jei karštą vandenį leidžiate tiesiai ant krūtinės odos, šis procesas tik pagreitės. Taigi, geriau tegul vanduo teka natūraliu būdu ant galvos, tuomet ant pečių ir nugaros ir t.t.

REKLAMA

4. Treniruokite krūtinės raumenis prisispaudimais

Jei jūsų krūtinės raumenys yra stiprūs, tuomet ir oda bus mažiau linkusi sukristi ir tapti gravitacijos auka. Raumenis ir odą stiprinkite paprastomis treniruotėmis. Kasdien prieš eidamos į dušą galite padaryti 20 atsispaudimų – ši trumpa treniruotė padės atitolinti krūtinės senėjimo procesą.

5. Dėvėkite tinkamo dydžio liemenėlę, kad oda nesiraukytų ir nesiformuotų raukšlės.

Jei jūsų krūtys yra tinkamoje ir natūralioje pozicijoje, laikomos patogios liemenėlės, krūtinė nevargs dėl gravitacijos tempimo žemyn. Taip pat sumažės odos trintis. Tai reiškia, kad oda bus lygesnė, o raukšlių matysis mažiau.

REKLAMA

6. Odą pamaloninkite deguonies doze, masažuodamos krūtinę.

Krūtinės masažas stimuliuoja kraujo tekėjimą į šią vietą, o dėl to oda prisipildo deguonies ir senėjimo procesas atitolinamas. Pirštus pasitepkite drėkinamuoju kremu ir jais masažuokite krūtinę, nestipriai spausdamos ir sukamaisiais judesiais. Susitelkite į krūtinę aplink krūtis. Tai – puikus būdas ne tik atsipalaiduoti ir skirti sau laiko, bet ir pasirūpinti odos sveikata.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų