• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Į naujienų portalą JP kreipėsi skaitytoja, kuri pranešė apie savaitgalį, Kultūros ir poilsio parke, nepadoriai besielgiančią moterį. Ši, išsirengusi, viešai deginosi tam neskirtoje vietoje, prie vaikų žaidimų aikštelės.

Į naujienų portalą JP kreipėsi skaitytoja, kuri pranešė apie savaitgalį, Kultūros ir poilsio parke, nepadoriai besielgiančią moterį. Ši, išsirengusi, viešai deginosi tam neskirtoje vietoje, prie vaikų žaidimų aikštelės.

REKLAMA

Į naujienų portalą JP kreipėsi skaitytoja Inga (tikrasis vardas redakcijai žinomas), kuri pranešė apie savaitgalį, Kultūros ir poilsio parke, nepadoriai besielgiančią moterį.

Ši, išsirengusi, viešai deginosi tam neskirtoje vietoje, prie vaikų žaidimų aikštelės. Tai sukėlė tėvų pasipiktinimą.

Ne vieta viešai degintis

„Sekmadienį su drauge ir vaikais ėjome į Kultūros ir poilsio parką, į vaikų žaidimo aikštelę. Šalia aikštelės atėjo iššaukiančiai apsirengusi moteris.

Tas dar taip neužkliuvo, tačiau pastebėjome, kad ji ėmė nusirenginėti, nusiėmė palaidinės petnešėles, pasitiesė pledą ir ėmė „skieteliotis“, iš šortų pasidarė „stringus“ ir atsigulė degintis. Ir tai šalia vaikų. Žmonės į ją žiūrėjo, vyrai turbūt su įvairiomis mintimis.

REKLAMA
REKLAMA

Tai ne vieta degintis! Juk parkas – vieta būti su vaikais, šeimomis“, – rašė skaitytoja.

Tai – smulkus chuliganizmas

Panevėžio miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Tadas Martinaitis atskleidė, kad tokie pažeidėjai – ne Savivaldybės valioje.

REKLAMA

„Mes tokių dalykų nekontroliuojame, tačiau tai tikrai yra viešosios tvarkos pažeidimas, todėl, pamačius tokį reginį, galima drąsiai skambinti 112 ir pranešti policijai, kurie skirtų įspėjimą ar baudą už smulkų chuliganizmą“, – teigė vyras.

Anot jo, Savivaldybė turi du oficialius paplūdimius, kurie yra prižiūrimi ir kuriuose galima drąsiai degintis bei maudytis.

„Tai – „Ekrano“ marių paplūdimys ir poilsiavietė prie Piniavos. Ten tiriama ir vandens kokybė, prižiūrima aplinka, yra persirengimo kabinos“, – pasakojo T. Martinaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Jis taip pat pridūrė, kad Panevėžyje nėra nudistų paplūdimių, todėl nuogiems degintis viešai – draudžiama.

Pažeidimų neįžvelgia

Tuo tarpu Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Jukniūtė teigė, kad skaitytojos atsiųstoje nuotraukoje pažeidimų neįžvelgia.

„Pagal nuotrauką neįžvelgiame tyčinių veiksmų, kuriais būtų siekiama pažeisti viešąją tvarką“, – lakoniškai pakomentavo policijos atstovė.

Teksto autoriai: Rimvydas Ančerevičius, Živilė Večiorkutė

O iš kur tu nusprendei kad ,,svetima moteris,, ? Ar parkas tavo asmeninė nuosavybė ? Ir kur parašyta, kad parkas skirtas tik vaikams ir šeimoms ? Tai jau bevaikis, šiukštu nė žingsnio į parką ? O iš foto, nieko vulgaraus nematau.
Užsienyje daugelis žmonių miesto parkuose,deginasi,poilsiauja,pietauja,tai yra normalu,juk parkai yra visų,ir skirti poilsiauti,o kad čia kažkokia,serganti nervais moteriškė šlykstisi,tai jau čia jos bėdos,kreipkitės į gydytojus kol ne vėlu
Tai kaip Šimašius Vilniuje buvo pleža atidaręs, viskas gerai buvo? Matyt tai skaitytojai klimaksas prasidėjo. Ar straipsnio autorei.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų