tadas martinaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas martinaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas martinaitis“.

Pamačiusi, ką parke veikia svetima moteris, panevėžietė pasišlykštėjo: norėjosi užsidengti akis

Į naujienų portalą JP kreipėsi skaitytoja, kuri pranešė apie savaitgalį, Kultūros ir poilsio parke, nepadoriai besielgiančią moterį. Ši, išsirengusi, viešai deginosi tam neskirtoje vietoje, prie vaikų žaidimų aikštelės. Į naujienų portalą JP kreipėsi skaitytoja Inga (tikrasis vardas redakcijai žinomas), kuri pranešė apie savaitgalį, Kultūros ir poilsio parke, nepadoriai besielgiančią moterį. Ši, išsirengusi, viešai deginosi tam neskirtoje vietoje, prie vaikų žaidimų aikštelės.
2023-06-14

Panevėžiečiai rodo, ką palieka vilkikų vairuotojai: jie ir tuštinasi, ir šiukšlėmis atsikrato

Tušti buteliai nuo alkoholinių gėrimų, „bambaliai“ su šlapimu, maisto atliekos ir išmatos – tokį vaizdą pakelėje kasryt stebi į darbą važiuojanti panevėžietė. Moteris įsitikinusi, kad šiukšlynu pakelę Panevėžio pakraštyje baigia paversti vilkikų vairuotojai. Jie esą ten stovėdami po kelias valandas ar daugiau ir tuštinasi, ir šiukšlėmis atsikrato: „Automobiliais važiuojant nesimato, o aš, kai kas rytą dviračiu važiuoju... Va, prašau, kokie 500 metrų tokio šiukšlyno pakelėj.

Panevėžio centre – lyg scena iš filmo „Vienas namuose“: vis tik vyras rizikuoja užsikrėsti baisia liga

Panevėžio miesto centre – lyg scena iš filmo „Vienas namuose“ – tik vietoj „ponios su balandžiais“ kasdien galima pamatyti pensininką Pijų su pulku sparnuočių. Senjoras kasdien tuo pačiu metu ir į tą pačią vietą ateina lesinti balandžių. Vos pesnininkas pasirodo, suskrenda pulkas paukščių. Tačiau ne visi tokiu vaizdu žavisi. Panevėžio savivaldybė sulaukė besipiktinančių gyventojų skundų, esą taip teršiama aplinka.

Panevėžyje chuliganai nuniokojo 4 automobilius: paaiškėjo, kad jie priklauso vienam asmeniui

Panevėžyje nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje chuliganai nuniokojo 4 automobilius – išdaužė stiklus, žibintus, sulaužė groteles. Paaiškėjo, kad nukentėjo vienam asmeniui priklausančios transporto priemonės. Liudininkai atskleidė, kad automobiliai jau kurį laiką stovi nepajudinami ir tik užimą vietą. Tikėtina, kad dėl to ir tapo piktavalių taikiniu.

Panevėžyje girta moteris per 7 aukšto langą išmetė šunį: kaimynai nesulaiko ašarų

Nesuvokiamas žiaurumas Panevėžyje – moteris iš septinto aukšto išmetė savo šunį. Jaunas šuniukas po patirtų sužalojimų neišgyveno. Paaiškėjo, taip žiauriai su gyvūnu pasielgė visiškai girta jo šeimininkė. Pareigūnai pradėjo tyrimą dėl žiauraus elgesio su gyvūnu. „Dieve, Dieve, kaip proto neturėt, išmest šunį“, – iš 7 aukšto išmestas jaunas šuniukas dar judina kojytes. Tai matyti pasibaisėjusios panevėžietės liudininkės filmuotuose vaizduose.

Panevėžyje pasipylė vagystės iš mašinų: čiumpa lengviausiai pasiekiamus daiktus – rankines, drabužius

Panevėžyje pasipylė vagystės iš mašinų. Per vieną naktį vienoje gatvėje vagys apšvarino kelis gyventojus. Žmonės pasakoja, kad vagių neatbaido nei tvoros, nei vaizdo stebėjimo kameros. O ilgapirčiai dažniausiai čiumpa lengviausiai pasiekiamus daiktus – dažnai net nerakintuose automobiliuose paliktus drabužius, rankines ar kitus vertingus radinius. Policija skaičiuoja, kad palyginti su pernai smulkių vagysčių gerokai išaugo.

Aiškėja daugiau apie naktinį incidentą Panevėžyje: rastas pabėgusio avarijos kaltininko automobilis

Panevėžyje po vidurnakčio dideliu greičiu viena iš centrinių miesto gatvių skriejęs „Golf“ vairuotojas taranavo kitą automobilį ir į jį rėžėsi. Abu slysdami vartė kelio ženklus, nugriovė ir pastato tvorą. O įtariamas avarijos kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo, kaip Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, dideliu greičiu atskrieja du automobiliai. Vienas trenkiasi į pastato tvorą, o kitas sustoja ties šaligatvį nuo gatvės skiriančia tvora.

Į Panevėžio miškus išėjusi uogauti 86-erių senjorė dingo be žinios: neranda jau trečią parą

Antrą parą gausios policijos, savanorių pajėgos ieško miške paklydusios garbingo amžiaus uogautojos. 86-erių moteris bruknių ir spanguolių į Žaliosios girią Panevėžio rajone išvyko antradienio rytą. Popietę ji artimiesiems pranešė, kad pasiklydo. Dar tą patį vakarą pareigūnai pradėjo paieškas. Moteris bandė paaiškinti, kur randasi. Tačiau trečiadienį ryšys su senole nutrūko, o paieškos kol kas bevaisės.

Aiškėja daugiau detalių apie Panevėžyje sunkvežimio parblokštus vaikus: dėl sužalojimų prireikė ir operacijos

Ketvirtadienį kraupi nelaimė Panevėžyje sukrėtė vietos gyventojus. Pradėjęs riedėti sunkvežimis be vairuotojo rėžėsi į autobusų stotelę, kurioje buvo du vaikai. Vienas vaikas sunkvežimio buvo prispaustas, abu berniukai sužaloti ir išvežti į ligoninę. Kaip pasakoja mokyklos, kurią lankė berniukai direktorius, ir penktadienį ryte turimais duomenimis, abu berniukai naktį praleido ligoninėje. Vienam berniukui, pasak direktoriaus, prireikė operacijos. Ketvirtadienį popiet Panevėžyje įvyko avarija.

Apvogta žinoma aktorė Razmislavičiūtė-Juodė: tai ne pirmas toks atvejis

„Šiąnakt mano namo kieme, po mūsų pačių buto langais, buvo apvogtas mano automobilis. Praktiškai išardytas. Išimti katalizatoriai su visa sistema ir duslintuvu. Žala didžiulė. Automobilis nebetinkamas eksploatuoti. Kreipiuosi į visus, kas galėjote kažką pastebėti. Ypač į Margirio g. 3 ir 9 bei aplinkinių namų gyventojus. Ekspertų nuomone, darbuotasi ilgai, apie 30-40 min.“, – savo „Facebook“ paskyroje rašė panevėžietė aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė.
2020-11-17
REKLAMA
REKLAMA

Savaitgalį nubausta 18 žmonių dėl saviizoliacijos pažeidimų ir kaukių nedėvėjimo

Savaitgalį Lietuvoje 18-kai žmonių buvo skirtos baudos dėl saviizoliacijos pažeidimų ir apsauginių kaukių nedėvėjimo, BNS informavo Policijos departamentas.

Naujagimį laiptinėje sušalti palikusi motina panoro jį auginti: tokia galimybė yra

Prieš porą savaičių ką tik gimusį savo sūnų Panevėžio bendrabučio laiptinėje palikusi 32-ejų metų moteris apsigalvojo ir jau nori mažylį auginti pati. Šiuo metu su moterimi dirba mobiliosios komandos specialistai. Panevėžio miesto Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistai jau kreipėsi į teismą prašydami leisti paimti vaiką, o vėliau ketinama spręsti dėl laikinosios globos nustatymo.

Laiptinėje paliktas naujagimis vos liko gyvas – jo kūnelis pavojingai atšalo

Aiškėja daugiau detalių apie Panevėžyje rastą naujagimį. Vos vienos dienos amžiaus kūdikis buvo rastas namo gyventojo, kol kas nežinoma, kas yra kūdikio tėvai. Policijos departamentas informavo, kad birželio 15 d. apie 6 val. 38 min. Panevėžyje, daugiabučio namo laiptinėje, rastas paliktas vyriškos lyties naujagimis. Kūdikis buvo pristatytas ir paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Papildyta 12.55 val.

Žiaurumas Panevėžio rajone: nepatikusį kaimynės šunį vyras nupurškė chemikalais

Bernatonių gyvenvietės gyventojai Reginai praėjusi savaitė buvo nerami. Teko net kelis kartus į Rožyno veterinarijos kliniką vežti augintinį, jorkšyro terjerą, ir gelbėti nuo apnuodijimo. Bernatonietė naujienų portalui JP pasakojo, kad jos šunelį herbicidu „Roundup“ apnuodijo kaimynas Stasys. „Jis labai nemėgsta šunų ir, žinoma, mano jorkšyro terjero. Kaimynas specialiai purškė savo augalus raundapu. Jo ir teko šuniukui, kuris lakstė prie tvoros.

Biržų rajone neteisėtai prisijungus prie produktotiekio vogtas dyzelinas

Biržų rajone, Totorių kaime, neteisėtai prisijungus prie produktotiekio vogtas dyzelinas, pranešė Panevėžio policija.  Atliekant magistralinio vamzdyno apžiūrą, produktotiekyje IIukstė – Venspilis, rastas nesankcionuotas prisijungimas. Nuostolis tikslinamas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikino ar sugadinimo. Kaip BNS sakė vietos policijos atstovas Tadas Martinaitis, iš produktotiekio vogtas dyzelinas.
Kriminalai 2019-09-20

Tragiška avarija Panevėžyje: motociklininko gyvybė užgeso medikų rankose

Ketvirtadienį prieš pietus Panevėžyje užregistruotas tragiškas eismo įvykis. Susidūrus lengvajam automobiliui ir motociklui žuvo pastarojo vairuotojas. Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis patvirtino, kad nelaimė įvyko apie 11.30 val., J. Janonio gatvėje.
Kriminalai 2019-07-25

14-metis pabudo iš komos: paaiškėjo įvykio detalės

Aštuntokui vienos Panevėžio progimnazijos mokslo metų pabaigtuvės vos nesibaigė tragiškai. 14-metis daugiabučių kiemuose prisigėrė iki komos. Apsvaigęs paauglys be gyvybės ženklų atsidūrė reanimacijoje. Čia vaiką medikams pavyko išgelbėti. Sąmonę atgavęs berniukas pripažino, kad su draugais, greičiausiai bendraklasiais, prisigėrė netoli mokyklos ant suolelio. Neaiškiomis medžiagomis smarkiai apsinuodijusiam 14-mečiui medikų pagalbos prireikė į pavakarę, apie ketvirtą.

Nelaimė Panevėžio rajone – į reanimaciją atvežta žiurknuodžiais apsinuodijusi 2-metė

Į Panevėžio ligoninės vaikų reanimaciją pakliuvo žiurknuodžiais apsinuodijusi 2-metė mergytė iš Panevėžio rajono. Sąmoningą mažametę skubiai atvežė patys išsigandę tėvai. Pasirodo, mirtinų nuodų mergaitė rado nuosavame kieme, laiką leidusi kartu su gimdytojais. Graužikams naikinti skirtos priemonės buvo paberta ūkiniame pastate, kadangi durys buvo praviros, dukra nesunkiai ir priėjo prie jų. „Gautas buvo pranešimas, kad atvežtas mažametis vaikas įtariama apsinuodijus.

Autobusų keleiviai sujudo – gavę baudų ėmė segtis diržus

Į Panevėžį važiavusiems tarpmiestinio autobuso keleiviams kelionė baigėsi nemalonia staigmena. Policija, surengusi reidą, dalį keleivių nesegėjusių saugos diržų, apdalijo baudomis. Kodėl Lietuvoje nėra įpročio prisisegti ir kuo tai gali baigtis keleiviams? „Jų reikalai, jei neužsisega, vairuotojas už jų gyvybę neatsako. Jei jie nori žūti avarijoje, tai gali ir nesisegti dėl manęs. Aš suvalkietis, savim pasirūpinu, prisisegu“, – pasakojo autobusu keliaujantis Rimas.
Į viršų