Padarykite tai savo veidui: suteiks žvilgesio ir atitolins raukšles

Laikas akis į akį susidurti su faktais – tai nėra tinkamas laikas jūsų odai. Oro tarša daugelyje šalių didėja, smogas prasiskverbia pro odą, jums reikia apsaugos nuo saulės priemonių, kad apsaugotumėte ją nuo UV spindulių, o perdirbti maisto produktai neatneša naudos. Štai kodėl svarbiau nei bet kada anksčiau rūpintis savo veidu, o vienas iš veiksmingiausių metodų yra jo garinimas.

„Bright Side“ dalinasi pranašumais, kuriuos patirsite veido odoje, jei reguliariai garinsite jį virš garuojančio vandens puodo.

1. Tai pašalina ir išvalo susikaupusius nešvarumus ir produktus iš jūsų porų.

Kai garinate veidą, vandens garų šiluma atpalaiduoja jūsų poras, todėl jos gali išsiplėsti. Kai jie atsidaro, iš jų pašalinami tamsūs nešvarumai ir riebalai.

Dažnai šis nešvarumas plūduriuoja ore aplink mus. Pagalvokite apie oro kokybę jūsų mieste ar miestelyje ir apie visus smogo bei dujų automobilius. Pagalvokite apie visas drėkinamąsias priemones, makiažą ir apsaugos nuo saulės priemones, kurias nešiojate kasdien. Atverkite veido poras ir galutinis rezultatas bus švarus, švytintis veidas!

2. Nuvalys bakterijas ir negyvas ląsteles, kurios sukelia spuogus.

Jūsų oda yra didžiausias jūsų kūno organas ir ji nuolatos atsinaujina, todėl ant jūsų veido kaupiasi negyvos ląstelės. Negyvos ląstelės užima vietą ir gali neleisti tinkamai aprūpinti jūsų oda deguonimi.

Garindami veidą pašalinsite dalį negyvų ląstelių, suteikdami galimybę veidui spindėti.

3. Jūsų veidas gaus daugiau deguonies.

Kai kurie žmonės gali norėti vengti garų, pavyzdžiui, tie iš mūsų, kuriuos kankina alergijos, pavyzdžiui, rožinė.

Tačiau vienas iš didžiausių veido garavimo pranašumų yra kraujagyslių išsiplėtimas, kuris suteikia jūsų veidui reikšmingą deguonies padidėjimą. Ir daugumai iš mūsų, kai baigus garinti, atrodysite raudoni kaip omarai, džiaukitės! Tai reiškia, kad veidas gavo taip reikalingo deguonies.

4. Tai atitolins raukšlių atsiradimą.

Mes visi žinome, kad raukšlės yra tai, ko milijonai moterų visiškai nelaukia. Tarp tūkstančių žadėtų vaistų yra 2 moksliškai pagrįsti ingredientai, žinomi kaip kolagenas  ir elastinas.

Jei nenorite vartoti kolageno, garinti veidą gali būti puiki alternatyva. Taip padidinsite kolageno ir elastino gamybą, suteiksite elastingumą odai ir atitolinsite raukšlių atsiradimą.

5. Veidas pradės drėkinti natūraliai.

Pašalinant visus riebalus ir nešvarumus nuo veidų, jūsų kūnas verčiamas gaminti daugiau natūralių aliejų, kurie drėkina odą ir padidina jūsų hidratacijos lygį. Be to, garinimas padidina jūsų odos pralaidumą, todėl pro ją patenka drėgmė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų