Plaukite veidą mineraliniu vandeniu: norėsis kartoti vėl ir vėl

Moterys naudojasi skirtingais grožio triukais, kad turėtų gražią veido odą. Dažniausiai puikus sprendimas gali būti visai paprastas. Puikus pavyzdys yra gazuotas vanduo, kuris yra geras ne tik skanus gėrimas, bet ir nepakeičiamas veido tonikas, rašo usefulbeautytips.net.

Kas nutiks, jei pradėsite prausti veidą mineraliniu vandeniu? Galima pasakyti, kad nieko blogo neatsitiks, priešingai. Mineralinis vanduo gali būti naudojamas tinkamai valyti odą.

Specialistai mano, kad burbuliukai iš mineralinio vandens turi didesnį deguonies kiekį, o liečiant veidą jie stiprina odą ir pašalina negyvas ląsteles. Kad natūralus putojantis vanduo būtų efektyvus, pabandykite jį naudoti du kartus per savaitę, bet ne daugiau, kad būtų išvengta sudirginimo, ypač moterims, turinčioms jautrią odą.

Taip pat stenkitės vengti kontakto su akimis, kad toje veido vietoje nebūtų dirginimo.

Putojantis vanduo gali būti naudojamas kaip įprastas vanduo iš čiaupo, tačiau jei norite taupyti, galite jo užpilti ant medvilninio audeklo ir juo nuvalyti veidą. Dėl to po kelių savaičių jūsų oda bus daug glotnesnė ir švelnesnė.

Taisyklės, kurias reikia atsiminti plaunant veidą mineraliniu vandeniu:

Plaudami veidą mineraliniu vandeniu, užmerkite akis, nes kitaip galite jas sudirginti. Kai vanduo pateks ant odos, pajusite šilumos pojūtį, tačiau nesijaudinkite. Tai jausmas, atsirandantis, kai rūgštis pašalina negyvas odos ląsteles ir inkštirus. Dėl to oda gali būti rausva, tačiau netrukus turėtų atgauti savo natūralią spalvą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų