Nedarykite šių klaidų veido odos priežiūroje: padarys daugiau žalos nei naudos

Ant veido susikaupę riebalai, negyvos odos ląstelės, purvas ir bakterijos gali užkimšti poras ir padaryti jas labiau matomas. Odos priežiūra yra būtina, bet kartais jos gali būti ir per daug. Per daug odos priežiūros gali padaryti odos poras dar labiau matomas.

„Bright Side“ mėgsta pateikti naujausius grožio patarimus, tačiau šį kartą jie nori įspėti, kad šie dalykai gali neigiamai paveikti jūsų odą. Įsitikinkite, kad nedarote šių klaidų.

1. Spuogų ir inkštirų spaudinėjimas

Taip, gali būti labai malonu išspausti iškilusį spuogą, tačiau tai turėtų būti daroma saugiai. Ant mūsų odos gyvena daugybė bakterijų, o išspausdami spuogą atveriate žaizdą.

Jeigu bandote išspausti spuogą, kuris dar nėra visiškai iškilęs, padeda bakterijoms nuo veido patekti į gilesnius veido odos sluoksnius. Tai gali tik dar labiau pabloginti situaciją, jeigu uždegimas išplis – gali atsirasti dideli inkštirai ir randai.

2. Per dažnas šveitimas

Odos šveitimas su tam skirtomis priemonėmis gali padėti pašalinti purvą, negyvas odos ląsteles ir perteklinį aliejų, kurie užkemša odos poras. Šis paprastas veiksmas atgaivina odą ir sumažina inkštirus.

Tačiau šį veiksmą atlikti rekomenduojama 1-2 kartus per savaitę. Jeigu šveisite odą dažniau, tai gali išdžiovinti odą ir atverti poras, kurios neturėdamas natūralaus apsauginio sluoksnio į save trauks dulkes ir nešvarumas, todėl inkštirai taps dar labiau matomi.

Taip pat, jeigu prausiate veidą dažniau nei 2 kartus per dieną, rizikuojate pašalinti natūralų apsauginį odos sluoksnį.

3. Sausa oda

Sausa oda greičiau susiraukšlėja ir verčia jūsų odą atrodyti seniau. Taip pat, dėl sausos odos poros suplokštėja ir atrodė didesnės. Taigi, sausa oda ne tik sendina, bet ir daro žalingą poveikį veido poroms.

4. Poras užkimšantys produktai

Yra daugybė populiarių produktų, kurie naudojami odos priežiūrai, tačiau jų nederėtų tepti ant savo odos. Pavyzdžiui, kakavos sviestas ar kokosų aliejus. Jie gali padėti ilgiau išlaikyti odos drėgmę, tačiau jie gali neleisti purvui pasišalinti iš porų ir dėl šios priežasties jos gali tapti dar labiau matomos.


Rašyti komentarą...
V
Virgis.
2020-02-17 03:29:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neperka brangiu kremu todel ir alyvuogiu aliejus " blogai". Ach tie gudragalviai!
Atsakyti
-8

L
Lile
2020-02-16 12:53:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nezinai zmogus kas gerai,kas ne. Jei riebesnis kremukas,palaikius kol susigers nepakenks nuvalyt veida dregna servetele,niekas niekur nesikims. Dazniau praustis reikia.
Atsakyti
-6

K
Kukas
2020-02-16 17:57:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kad ir praustis blogai! Geriausia snukiu į purvyna ir viskas bus OK!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų