Nuotakos košmaras: prieš vestuves jaunikis prisipažino meilėje kitai

Vyras parašė savo buvusiai merginai likus dienai iki savo vestuvių. Ši žinutė paplito socialiniame tinkle „Twitter“ ir sukėlė tikrą pasipiktinimų audrą dėl šio, pasak jų, netinkamo poelgio, rašoma dailystar.co.uk.

Būsimas jaunikis parašė SMS žinutę buvusiai merginai vos viena diena prieš savo jungtuves. Ilgoje žinutėje jis dėkoja savo buvusiai simpatijai už palaikymą ir už tai, kad išmokė jį mylėti.

Nors vieniems tokie žodžiai pasirodė mieli, tačiau kiti mano, jog toks žingsnis yra netinkamas, kai kitą dieną ruošiesi prisiekti amžiną meilę.

Žinutėje rašoma:

Rytoj aš tuokiuosi. Aš norėjau išsiųsti tau šią žinutę. (Mano sužadėtinė žino, kad siunčiu tau tai). Ačiū, kad buvai mano pirmoji meilė. Ačiū tau, kad visada skatinai mane, ačiū, kad saugojai mane, ačiū už tuos kartus, kai rūpinaisi manimi, kai sirgau ar buvau prislėgtas. Ačiū, kad mylėjai mane. Jeigu tu dar neatradai meilės, tikiuosi, kad vieną dieną ją rasi. Tu mylėjai mane taip stipriai, kai buvome jauni, kad belieka tik įsivaizduoti, kokia stipri ir galinga tavo meilė yra dabar. Mane stebina, kaip sutverta tavo širdis. Aš žinau, kad buvome dar vaikai, kai susitikinėjome, tačiau tu išmokei mane mylėti. Tikiuosi, kad vyras, kuriam pasiseks tave vesti, tinkamai rūpinsis tavimi, supras, ką turi šalia savęs, ir kasdien rodys meilę ir ištikimybę. Tu nusipelnei to ir dar daugiau. Šios žinutės prasmė, kad tu esi priežastis, kodėl aš žinau, kaip reikia mylėti kitą žmogų. Tu išmokei mane mylėti, išmokei, kaip susitvarkyti su savo pykčiu, kaip kovoti su depresija, kaip iš gyvenimo imti viską ir aš esu dėl to dėkingas tau. Linkiu tau meilės ir laimės.

Po to, kai gavo šią žinutę, mergina ja pasidalino ir „Twitter“ platformoje. Šia žinute buvo pasidalinta daugiau nei 400 tūkst. kartų.

„Twitter“ vartotojai pasmerkė jaunikį dėl bandymo susisiekti su buvusia mylimąja prieš pat savo vestuvių dieną.

Vienas rašė: „Aš verčiau mirčiau nei tuokčiausi su kažkuo, kas galvoja apie savo buvusią prieš vestuves“.

Kitas pastebėjo: „Jis pagaliau išmoko vertinti merginą, kurią turėjo, tačiau šiek tiek per vėlu“.


Rašyti komentarą...
V
Vita
2019-07-31 13:03:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jaunikis tik atsisveikino su savo pirma meile ir palinkėjo jai sėkmės. Kaip painiai ir skirtingai mes suprantame žinutes. Todėl geriau šnekėtis ir dar kartą paklausti ar tikrai taip ir teisingai supratai. Vaikinas jautrus ir parašė labai gražią žinutę.
Atsakyti
-7

R
Rasa
2019-08-04 12:24:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži žinutė ir poelgis, tik ne visiems duota suprasti.
Atsakyti
0

M
Marija jmb-ui
2019-07-31 09:38:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemazai tokiu atveju. Tik man atrodo, kad gyvent su nemylimu zmogum yra daug baisiau.
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų