Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris per savo vestuves šokiravo visus – sakydama įžadus staiga nutilo ir tada pripažino padariusi klaidą.

Moteris per savo vestuves šokiravo visus – sakydama įžadus staiga nutilo ir tada pripažino padariusi klaidą.

REKLAMA

Vaizdo įraše matoma, kaip skaitmeninio turinio kūrėja Becky Jefferies, gyvenanti Dubajuje, stovėdama priešais vestuvių svečius staiga pasijunta nepatogiai. Šimtus tūkstančių peržiūrų surinkusiame filmuke ji nutraukia ją su sužadėtiniu tuokiantį kunigą prie altoriaus, rašoma thesun.ie.

Pasidalindama šiuo vaizdo įrašu moteris rašė: „Kaip per vidurį vestuvių ceremonijos aš supratau, kad padariau didžiulę klaidą“.

Pamiršo suknelės dalį

Laimei, ji tuomet neapsigalvojo dėl jaunikio, o prisiminė, kad pamiršo labai svarbią aprangos detalę. Stovėdama prie altoriaus Becky sako: „Em... Sekundėlę palaukit. Priėjusi prie altoriaus supratau, kad neturiu pusės savo suknelės. Gal dabar galėčiau ją užsidėti?“

Moteris juokavo prieš dvi dienas sapnavusi košmarą, kad būtent taip atsitinka – jos sapnas išsipildė. Laimei, prie altoriaus greitai buvo atneštas tiulio sijonas ir prisegtas prie jos suknelės.

REKLAMA

Becky juokavo: „Lažinuosi, kad dar niekada nebuvote tokiose vestuvėse“.

Kai viskas buvo savo vietose, ji paskelbė: „Dabar galime tęsti!“

Instagrame ji taip pat rašė: „Tas kartas, kai man reikėjo čiupti mikrofoną, sustabdyti savo vestuvių ceremoniją ir pabaigti rengtis prie altoriaus. Visiškai tą patį sapnavau košmaruose. Visiškai ne taip įsivaizdavau savo vestuves, bet nė vienas iš mūsų jų nepamirš.  Ačiū visiems tiems, kurie tą dieną kartu su manimi juokėsi“.

Jos įrašą suskubo komentuoti daugybė žmonių. Vienas žmogus rašė: „Jos pamergės ją nuvylė“. Kitas pridūrė: „Aš tikrai galvojau, kad klaida bus jaunikio pasirinkimas“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų