Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nesutarimai tarp būsimų jaunavedžių dėl to, ar jaunikio buvusiąją reikėtų pakviesti į jų vestuves, sukėlė nesutarimų tarp internautų.

Nesutarimai tarp būsimų jaunavedžių dėl to, ar jaunikio buvusiąją reikėtų pakviesti į jų vestuves, sukėlė nesutarimų tarp internautų.

REKLAMA

Būsimoji nuotaka išreiškė susirūpinimą dėl būsimo vyro prašymo pakviesti savo buvusiąją, kurios ji niekada nebuvo sutikusi, į jų nedideles vestuvėse, kuriose dalyvaus mažiau nei 50 svečių, rašo mirror.co.uk.

Nori pakviesti buvusiąją

Mergina kreipėsi patarimo į „Mumsnet“: „Mano sužadėtinis nori pakviesti savo buvusiąją į mūsų vestuves. Kaip jis drįsta? Visiškai nenoriu, kad ji dalyvautų, mes darome nedideles vestuves, kuriose bus tik artimiausi draugai ir giminės ‒ mažiau nei 50 svečių.

Dabar jo buvusioji yra jo geriausio draugo mylimoji. Jie negyvena kartu, bet sakyčiau, kad tai rimta. Niekada jos nepažinojau ir tikrai neketinu su ja susipažinti. Nenoriu jos vestuvėse, bet sužadėtinis sako, kad negali jos nekviesti, nes ji bus su jo geriausiu draugu! Nemanau, kad buvusieji turėtų būti kviečiami“.

REKLAMA

Dauguma palaikė moters sužadėtinį

Būsimoji nuotaka klausė kolegų narių: „Ar aš elgiuosi neprotingai? Aš nepasakiau tvirto „ne“, bet pasakiau, kaip jaučiuosi“.

Įrašas sulaukė daugybės komentarų apie keblią poros padėtį – ir nors argumentai buvo pateikti abiems diskusijų pusėms, dauguma, atrodo, palaikė moters sužadėtinį.

Vienas žmogus rašė: „Manau, kad elgiatės neprotingai. Jo praeities santykiai jau praeityje. Ji yra su jo draugu. Ji jums ne konkurentė“.

Kitas pakomentavo: „Vestuvėse nedalyvauja buvusieji“ yra keista taisyklė. Žmonės su savo buvusiaisiais palaiko įvairiausius santykius – nuo draugiškų ir platoniškų iki priešiškų ir toksiškų. Jei buvusioji dabar yra tik draugė, kodėl nenorite, kad ji dalyvautų?

O ypač jei ji dabar palaiko santykius su jo geriausiu draugu – jis teisus, jis negali pakviesti savo draugo, o jo partnerės – ne! Jei manote, kad jie jaučia vienas kitam šiltus jausmus, neturėtumėte už jo tekėti. Jei taip nemanote ir tiesiog „jaučiatės keistai“, nors tam nėra pagrindo, turėtumėte išsiaiškinti savo nerimo priežastį“.

REKLAMA
REKLAMA

Kiti palaikė nuotaką

Trečias asmuo pasakė: „Mano buvusysis mūsų vestuvėse buvo vyriausiuoju pabroliu.  Tai buvęs. Tuokiatės jūs. Jei jums tai kelia nesaugumą, turite kur kas didesnių problemų nei tai, ar buvusioji dalyvaus vestuvėse. Beje, man įdomu, kodėl tu jos dar nepažįsti?“

Kiti palaikė būsimos nuotakos požiūrį, o viena mergina parašė: „Jei nesijauti patogiai, kad ji dalyvaus, nesutik  –  tai jūsų vestuvės!“.

Kitas pasakė: „Tai jūsų vestuvės, aš tvirtai tikiu, kad jūs abu turite veto teisę. Nesvarbu, ar tai dėl buvusiojo ar buvusiosios dalyvavimo, ar kokios nors vestuvių dekoracijos. Tai ne jo geriausio draugo vestuvės, jis išgyvens, kad dalyvaus šventėje be savo merginos“.

Jaunikį palikčiau iš karto.Jis turi paaiškinti savo draugui visą padėtį.Juk pirmiausiai turi rūpėti būsima žmona.
As tai tris buvusias pasikvieciau I vestuves
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų