Rašyti komentarą...
Vestvės jūsų ir tik jūsų!Jose neturi būti praeities dūženų.Pradėkite gyvenimą nuo naujos lėkštės ir naujais stalo įrankiais ir gerkite meilės aleksyrą tik iš naujų taurių.Jo niekada neduokite ragauti buvusiems, tai nesvarbu ar esate ir likote gerais draugais, nesvarbu ar tai draugo ar draugės mylimoji ar mylimasis.Jūs verčiate naują savo gyvenimo lapą ir jame neturi būti jokių klaustukų ir šauktukų.Tai tik jūsų šventė ir joje tikrai ne tik, kad gali ar negali būti buvę buvusieji, tai nepadoru, neetiška ir nepagarba jauniesiems.Padoriose ir išsilavinusiose šeimose tokių kvailų svaikčiojimų net nebūna ir minčių net nekyla.Būsimai nuotakai patarčiau: jeigu būsimas vyras jus tikrai mylėtų kvailų klausimų neužduotų, o dar kvailesnių norų neiškeltų aukščiau jūsų.Geriausias ar blogiausias draugas nesvarbu, jis ir liks tik draugu, o jūs taigi būsimoji žmona.Jaunikiui rinktis su lieka gyventi ar pasirinkta moterimi, kurią jis nori vesti, ar su savo draugu ir savo buvusiąja.Kol nevėlu dėk tašką!Geresnio laiko nebebus.Nes buvusioji, kaip ,,darbštuolė" bitelė užlėkė pasirinkti nektaro ant savo buvusio vyro draugo, o kur garantija, kad ji vėl nesugrįž ir užtūps ant jūsų vyro.Tokių ,,bitučių darbštuolių" skraidančių pilna.O ir bitės ,,tranai" ne kitokie.Tuokiasi su antra, o reikalauja, kad dalyvautų ir pirmoji, prisidengdamas geriausiu draugu.Jeigu tokią dieną būsimasis drįsta to reikalauti tai kas laukia ateitį?Kur garantija, kad nereiks ir vyru dalintis?
@Aniger. Garantija tokiems dalykams nesuteikiama. Perki vyrą/ žmoną santuokų rūmuose, bet susigrąžinti išleistų pinigų nėra galimybės :) ir vėl mokės, kai skirsis. O šiaip, trūksta pasitikėjimo vienas kitu.
Dar betruko ,kad per savo vestuves kenteti buvusiosius !!
Aš jaunosios pusėje, vestuvėse neturėtų būti jokių "buvusių", kurie gamintų nuotaiką!
@Julita Nes atsiranda galimybė pasibarškint?
Jaunoji yra teisi, tik nedorėlis jaunikis nori pasityčioti iš jaunosios. Jaunoji nesijaustų vestuvių nuotaika, butu suvaržyta. Toki jauniki tik avim ganiti o ne kartu gyventi.
Man tai nelabai suvokiama, juk jeigu viskas baigta kam vėl kapstytis po praeity... Tuo labiau jeigu dar nėra vaiku klausymas ar dera taip elgtis?
Jie liko draugais,tai kas cia tokio?Susitaikykit su tuo,kam tie pykciai is pirmu dienu?Si diena skirta tik jums abiems,uz jus abu vienas kitam juk nieko brangiau but negali.Jaunajai truksta pasitikejimo savim,bet jaunasis tikrai parodys,kaip jus stipriai myli.
Jei jau dabar savininkiška,tai kokias pavydo scenas kels vėliau?!
As tai tris buvusias pasikvieciau I vestuves
@Liovka Reikia nesituokti nes oška asilui nepora
@Liovka Rimtai pasikvietei ar juokauji
Butinai reikia pakviest buvusiaja
Jaunikį palikčiau iš karto.Jis turi paaiškinti savo draugui visą padėtį.Juk pirmiausiai turi rūpėti būsima žmona.
@Dali Nesamone buvusioji arba visos buvusios reikia kviest
@Keksas Visos netilps :)
Į viršų