Avinas

Atrodo, visados kaltas partneris, tačiau atsakyti gali tekti ir jums, jei nesistengsite užbėgti įvykiams už akių. Gresia netikėti nusivylimai tais, kuriais tikėjote, bei neplanuotos išlaidos.

Tauras

Pavojingas laikas. Nerizikuokite spręsdami finansinius klausimus, galimi netikėti nuostoliai. Venkite konfliktų, jūsų žodžiai bei veiksmai turi būti apgalvoti.

Dvyniai

Gana palankus metas tiems, kurie nuosaikūs ir kuklūs. Pats laikas pamėginti labiau prisiderinti prie tų, su kuriais esate susiję meilės, giminystės ar bendro reikalo ryšiais.

Vėžys

Nebus lengva ką nors suprasti bendraujant su šeimos nariams. Labiau pasaugokite savo šeimos paslaptis.

Liūtas

Slidus laikas, nukentėsite, jei pervertinsite savo galimybes. Esminėms išvadoms, rimtiems žygiams ne metas: viskas gali išeiti priešingai.

Mergelė

Būkite atsargūs, atidūs ir susikaupę. Kad ir kokios nemalonios naujienos pasiektų, tai dar nieko nereiškia. Tikrinkite bent kelis kartus jums reikiamą informaciją, ypač susijusią su pinigais.

Svarstyklės

Būkite ryžtingi, nesustokite, susidūrę su kliūtimi. Draugų, kolegų, partnerių pagalba lemtinga, tad neatsisakykite jos priimti ir labiau paisykite gautų patarimų.

Skorpionas

Nepasiduokite autoritetų nuomonei, partnerių spaudimui. Diena bus gera išlaidauti, tad labai nesistenkite taupyti, atsipalaiduokite ir įsigykite tai, ko seniai norisi. Pirkite mielus, išsvajotus daiktus, ypač jei jie reikalingi ne tik buičiai palengvinti, bet ir širdžiai nuraminti.

Šaulys

Nors viską kuo puikiausiai žinote, šiandien tai nepadės. Taip pat mažiau planuokite, vargu ar pavyks visur suspėti. Diena bus produktyvesnė, pavyks daugiau nuveikti, jei vadovausitės ne tiek logika, kiek intuicija.

Ožiaragis

Pasyvus metas: daugiau dėmesio skirkite savo vidui, jausmams bei artimųjų nuotaikoms. Negeras laikas tvarkyti svarbius reikalus. Nedirbkite pavojingų ar atsakingų darbų, teks vėliau perdaryti.

REKLAMA

Vandenis

Jei esate lankstus asmuo, mėgstate įvairovę, jausitės geriau nei kiti, o kritinę situaciją įveiksite paprasčiau už aplinkinius, ir diena bus įdomi bei sėkminga. Tik venkite rimtų įsipareigojimų, o pinigus skolinkite tik tuo atveju, jei tokią sumą galite padovanoti.

Žuvys

Reikalo sėkmė gali nukentėti dėl kompetencijos stokos. Būkite kuklūs ir santūrūs, kitaip neišvengsite nuostolių bei nusivylimų. Būkite atidesni maisto kokybei, nepersivalgykite.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų