Neįtikėtina, bet tiesa: kaip skirtingai atrodo dvi nėščios moterys

Ką šios dvi moterys turi bendro? Jos abi laukiasi ir, norite tikėkite, norite ne, jas skiria tik vienas nėštumo mėnuo.

Moteris kairėje yra Chontel Duncan – fitneso modelis ir buvusi „Mis Visata“ konkursi dalyvė iš Australijos. Šioje nuotraukoje ji jau 21 savaitę nėščia. Kairėje pusėje yra jos draugė Natalie Smith, kuri laukiasi savo trečiojo vaiko, rašo buzzfeed.com.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtina, bet tiesa: kaip skirtingai atrodo dvi nėščios moterys

„Kiekvienos moters nėštumas – visiškai unikalus. Ir tai nereiškia, kad viena ar kita yra sveikesnė, ar daro kažką geriau nei kita. Mes abi turime sveikus kūdikius, o mūsų nėštumai – nuostabūs“, - savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje rašė C. Duncan.

Nors dauguma komentatorių į palyginamąją nuotrauką ir kitus modelio postus reagavo itin pozityviai, kritikuojančiųjų taip pat netrūko. Jiems labiausiai užkliuvo tai, kad besilaukdama jauna moteris daug sportuoja.

„Kai tik paaiškėjo, kad žmonėms mano nėštumas atrodo kažkoks keistas, mane tai privertė susimąstyti. Nusprendžiau demonstruoti savo nėštumą, nes noriu parodyti, kad mes, moterys, šiuo laiku nesame gležnesnės nei bet kuriuo kitu gyvenimo periodu“, - sako gražuolė.

C. Dunkan taip pat pareiškė, kad iš tikrųjų toks jos gyvenimo būdas nėra bandymas išvengti bet kokios įtakos figūrai – tai tiesiog gyvenimo būdas su priežiūra, sportu ir sveikatingumu, kurį ji jau seniai pasirinko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų