Neeilinis įvykis mokykloje: išleistuvių karaliumi ir karaliene tapo lesbietės

Annie Wise ir jos mergina Riley Loudermilk praėjusį mėnesį klasiokai karūnavo išleistuvių karaliumi ir karaliene Kings vidurinėje mokykloje Ohajo valstijoje ir sukėlė didelę audrą internete.

Suaugusieji pasipiktino idėja, kad dvi moksleivės apdovanotos šiais titulais ir priešindamiesi tokiam sprendimui prisidengė religija. 

18-metė A. Wise ir jos mergina R. Loudermilk nustebo, kai sužinojo, kad klasiokai išrinko jas būti apdovanotas išleistuvių karališkais titulais.

„Nemaniau, kad mes laimėsime, nes išleistuvių karalius ir karalienė atrodė kaip populiarumo konkursas“, – sakė Riley.

Vienus papiktino, kiti džiaugėsi

Mokykla savo „Facebook“ paskyroje praėjusį mėnesį pasidalijo merginų nuotrauka, o nuo to laiko ji buvo pakomentuota 2 400 kartų. 

Nors daugelis komentarų buvo teigiami, viena įsiutusi moteris tiesiog apstulbino: „KVAILA!!! Dievas mus padarė skirtingais su priežastimi. Moteris neturėtų būti su kita moterimi, o vyras neturėtų būti su kitu vyru. ŠLYKŠTU!!!”

Kitas pasipiktinęs žmogus komentavo: „Manau, kad tradicija reiškia karalienę, kuri turi makštį, o karalius turi varpą ir sėklides. Taškas. Taip sukūrė Dievas.”

Kitas piktas „Facebook” vartotojas tvirtino, kad mergaitėms reikia į savo gyvenimus įtraukti Jėzų, rašo „Daily Star”.

Diskriminuojančių komentarų jūra nuliūdino Riley mamą: „Mane supykdė tai, kad suaugusieji komentuoja vidurinės mokyklos šokius.”

Riley pasakojo, kad bjauriomis pastabomis dalijos žmonės, kurie nepriklauso vietovei, o mokykla labai stengėsi tokius komentarus po įrašu socialiniame tinkle „Facebook” pašalinti. 

R. Loudermilk mano, kad ji ir jos mergina Annie, su kuria draugauja pusę metų, yra pirmoji LGBTQ pora, kada nors tituluota išleistuvių karaliumi ir karaliene savo mokyklos rajone. 

Visus negatyvius komentarus atsvėrė pozityvūs, plūstantys iš viso pasaulio. Vienas žmogus rašė: „Sveikinimai iš Hagos, Olandijos. Nors tai turėtų būti nepaprastas jausmas jums (ir mes visi labai džiaugiamės jumis), tai neturėtų būti keista visam likusiam pasauliui, bet vis tiek yra. Jūs esate pažangos dalis, kurią visi darome!!”

REKLAMA

„Sveikinimai. Nepaisykite žmonių, gyvenančių tamsoje. Daug meilės iš Naujosios Zelandijos“, – rašė kitas merginas palaikantis asmuo. 

Mokyklos rajono bendruomenės komunikacijos koordinatorė Dawn Goulding teigė: „Nominacija ir balsavimas buvo Kings vidurinės mokyklos vyresniųjų klasių iniciatyva.“


Rašyti komentarą...
j
joooo
2021-05-08 15:46:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia jau aiški užuomina,kad ir pas mūs taip reikėtų,šlukštu.
Atsakyti
-1

A
As
2021-05-08 17:33:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasaulio pabaiga
Atsakyti
-2

J
Jonas
2021-05-10 16:59:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ai, ai kokia garbe ir koks džiaugsmas, ypač tevams
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų