Nausėdienė parodė išskirtinę eleganciją: ryškias spalvas įvertinkite patys

Antradienį Seime nuskambėjo jau antroji metinė Prezidento Gitano Nausėdos kalba. Šia svarbia proga Prezidentą lydėjo ir pirmoji šalies dama – Diana Nausėdienė.

7

Pirmoji šalies ponia D. Nausėdienė traukė akį jai neįprastu įvaizdžiu. Tiesa, raudoną spalvą ji renkasi jau antrąjį kartą.

Pirmoji šalies ponia pasirinko raudonos spalvos dviejų dalių kostiumėliu. Pieštuko formos sijonas siekė kelius, o visumą puikiai išpildė apačioje praplatėjanti palaidinė su paaukštinta apykakle.

Ji buvo apsiavusi klasikinius juodos spalvos aukštakulnius, o plaukus surišusi į elegantišką kuodą, kuris spėjo tapti jos vizitine kortele, bei įsivėrusi kuklius, bet elegantiškus perlinius auskarus.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nausėdienė parodė išskirtinę eleganciją: ryškias spalvas įvertinkite patys

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad antradienį prezidentas Gitanas Nausėda Seime skaitė savo antrąjį metinį pranešimą. Jame jis negailėjo kritikos valdantiesiems, sakydamas, kad jų sprendimuose pasigenda užtikrintumo, įsiklausymo į visuomenę, pabrėžia, kad tokiu metu labiausiai reikia tarpusavio pagalbos ir pasitikėjimo. Politologų teigimu, antrasis prezidento metinis pranešimas griežtesnis, tačiau abejoja, ar jis suvokia paminėtų problemų ištakas.

Naujienų portalo tv3.lt kalbinti ekspertai sako, kad prezidento antrasis metinis pranešimas nedarys jokios įtakos tolimesniems valdančiųjų veiksmams, išvardytos problemos ir jų sprendimo punktai gali būti nepaliesti.

Pasak jų, situaciją apsunkina ir tai, kad valdantieji bei G. Nausėda į šalies problemas žvelgia skirtingai ir tai, kad prezidentas tapo politinių kovų dalyvis. Apie tai daugiau skaitykite čia.


Rašyti komentarą...
S
Senas dzukas
2021-06-08 15:38:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Superine pora, man jie primena p, Alma ir p, Adamkų, visada pasitempes elegantiški, Lietuva nors vienu dalyku gali didžiuotis, tai šią pora, tegul ima pavizdi esami valdžioje, iš aprangos ir žmogaus laikysenos galima daug ką pasakyt, šaunu
Atsakyti
-4

S
Senas dzukas
2021-06-08 15:42:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas šalia prezidento ir žmonos eina,su mėlyna striukyte, kažkaip gadina visa vaizdą, o gal aš neteisus
Atsakyti
0

D
Dalia
2021-06-08 21:59:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gaila,kad ponia prezidentienė neprašo pagalbos mūsų mados korifėjaus Juozo Statkevičiaus.Pamatytumėt tada kaip ji sužibėtų.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų