Vasariškai nusiteikę poilsiautojai užplūdo Basanavičiaus gatvę: šilumos išsiilgę gyventojai demonstruoja madas

Kalendorinės vasaros pradžia į Palangą sukvietė šimtus saulės spindulių ir gero oro pasiilgusių poilsiautojų.  Lauko oro temperatūrai šoktelėjus į viršų, madingai pasipuošę gyventojai bei svečiai laiką leido gryname ore.

33

Didžioji dalis vis drąsiau nusimeta tamsius ir šiltus rūbus, ir iš savo spintų traukia spalvotus bei vasariškus drabužius. Kuo toliau, tuo dažniau žmonės nebijo ryškių akcentų, pagyvinančių jų aprangą.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vasariškai nusiteikę poilsiautojai užplūdo Basanavičiaus gatvę: šilumos išsiilgę gyventojai demonstruoja madas

Basanavičiaus gatvėje galima buvo išvysti ir žaismingesnių stiliaus derinių: merginos rinkosi sijonus ar sukneles, iš spintų išsitraukė odines striukes ir švarkelius. Lietuvaitės žengė it per podiumą ir demonstravo ilgas bei grakščias kojas. Praeiviai negalėjo atitraukti akių nuo merginų dailių figūrų.

Vyrai, savo ruožtu, taip pat vilkėjo šortus ar plėšytus džinsus ir lengvus marškinėlius – kai kuriems nebuvo reikalingas net ir šiltesnis megztinis.

Daug dėmesio poilsiautojai skyrė ir aksesuarams. Pasislėpti nuo saulės spindulių, dauguma į pagalbą pasitelkė akinius nuo saulės, kurie tampa vis dažnesniu stiliaus akcentu.

Daugiau vilniečių gatvės stiliaus akimirkų – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų