35-erių Megan Fox sprogdina seksualumo bombą: rizikinga suknelė galėjo parodyti per daug

Visai neseniai įvyko muzikos apdovanojimų „Billboard Music Awards“ renginys, kuriam pasirodė ir 35-erių aktorė Megan Fox su 31-erių mylimuoju Machine Gun Kelly. Pora drauge pozavo ant raudonojo kilimo ir pademonstravo akį traukiantį įvaizdį.

5

Aktorė pasipuošė itin seksualia bei atvira suknele.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Megan Fox ir Machine Gun Kelly

Kaip rašo foxnews.com, 35-erių žvaigždė pasipuošė juoda „Mugler“ suknele, kuri bet kurią minutę galėjo parodyti per daug. Ši suknelė buvo su permatomu sijonu ir atvira krūtine. 

Tiesa, daugybės fotografų blyksčių sulaukė ir akį traukiantis reperio įvaizdis. Vyras pasipuošė juodu smokingus bei baltais marškiniais, tačiau daugybės dėmesio sulaukė dėl juodai nudažyto liežuvio.

Šiuose apdovanojimuose vaikinas laimėjo laimėjo geriausią roko atlikėjo ir roko albumą.

Apie savo jausmus M. Fox taip pat neseniai prabilo viešai. Vienoje tinklalaidėje ji pasakojo, kaip susipažino su Machine Gun Kelly filmavimo aikštelėje. Moteris pasakojo, kad ji jaučiasi taip, lyg su nauju mylimuoju būtų tos pačios sielos, išdalintos dviems kūnams, o vos tai pajutusi, nusprendė jam atvirai tai pasakyti. 

Primename, kad M. Fox buvęs vyras Greenas savo tinklalaidėje anksčiau teigė, kad jau nuo praėjusių metų pabaigos jie iš esmės yra atsiskyrę.

„Visuomet ją mylėsiu ir žinau, kad ji visuomet mylės mane, o tai, ką pastatėme kaip šeima, yra išties labai ypatinga“, – sakė jis.

Įdomu tai, kad aktorius užsiminė, kad kartu su buvusia mylimąja ir vaikais jie ketina kartu atostogauti. O Fox jis apibūdino kaip savo geriausią draugę jau 15 metų. „Nesmagu, kai gyvenimas pasikeičia ir pakeičia tai, ką darei 15 metų. Kažkas nežinomo ir nemalaus yra mano gerklėje. Tikrai nenoriu, kad abu su Megan jaustumėmės keistai“, – atviravo jis.

Aktorės buvęs vyras užsiminė ir apie jos ryšį su Machine Gun Kelly (Colsonu Bakeriu). „Ji filmavimo aikštelėje susipažino su tokiu vaikinu, vardu Colsonas. Aš jo nepažįstu. Su Megan apie jį kalbėjomės – šiuo metu jie tik draugai. Aš ja pasitikiu. Nenoriu, kad žmonės galvotų, jog ji ar aš esam niekšai ar kažkuris iš mūsų auka“, – sakė aktorės buvęs mylimasis.

M. Fox ir B. A. Greenas ėmė susitikinėti 2004 metais, kai susipažino filmavimo aikštelėje. Megan tuo metu tebuvo 18 metų, o Greenui – 30. 2006 metais jiedu susižadėjo, o 2010 metų birželį susituokė Havajuose.


Rašyti komentarą...
P
Pagonis
2021-05-29 15:25:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šlykštu!
Atsakyti
-1

L
Lietuvis
2021-05-29 16:48:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži mergina, bet šįkart žiauriai persistengė
Atsakyti
-1

n
nuomonė
2021-06-01 22:23:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo baisiai, kaip iš kokio striptiz baro..O tas sutvėrimas ten vyras? Kažkaip graudu darosi į tokius vištgaidžius žiūrint
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų