Šiuolaikinė visuomenė - itin įsibaiminusi. Specialistai pažymi, kad pastaruoju metu vis daugiau moterų patiria dar vieną - pasimatymų baimę, rašo "Sydney Morning Herald".

Psichologai sutuoktinių pora Ryanas ir Jessica Cassady, išleidę knygą "Nustok jaudintis, ar kada nors jį dar pamatysi" šią baimę pavadino Modernios moters pasimatymų nerimo sutrikimu (Modern Female Dating Anxiety (MFDA).

undefined undefined

Anot jų, šios "ligos" simptomai labai panašūs į bet kokios kitos fobijos simptomus. Prakaituojantys delnai, padažnėjęs pulsas ir neadekvatus elgesys - tai tik keletas problemų, ištinkančių šios  baimės kamuojamus žmones. Pasimatymų fobiją turinti moteris kiekvieną kartą prieš susitikimą su vyriškiu jaučia baimę, ją nuolat kamuoja abejonės, ar ji tikrai jam patinka.

Knygos autoriai tvirtina, kad būtent šiuolaikinės komunikacinės technologijos "kaltos" dėl to, kad pasimatymai dažnai moteriai tapo nemaloniu, baimę keliančiu procesu. Dabar jau tapo įprasta greitai užmegzti pažintis, greitai sulaukti atgalinio ryšio, komunikacija tapo kur kas spartesnė. Žmonės tapo "greito bendravimo įkaitais". Jeigu vaikinas neatsako merginai į telefoninę žinutę per keletą valandų ar iki vakaro neparašo elektroninio laiškelio, ji ima galvoti, kad pasimatymas buvo nesėkmingas.

REKLAMA

Be to, modernios komunikacijos technologijos sukuria intymumo iliuziją, nors iš tiesų realus ryšys nebuvo sukurtas. Situaciją apsunkina ir tai, kad po 1960-ųjų seksualinės revoliucijos buvo atsisakyta tradicinių "merginimo kodų". Viskas dabar vyksta pernelyg greitai, priešokiais.

Psichologai teigia, kad šios fobijos atsikratyti padėtų grįžimas prie tradicinių pasimatymų formų, kurios, jų nuomone, žmogaus psichikai yra kur kas priimtinesnės. Pasimatymų baimę patiriančioms moterims taip pat rekomenduojama pabandyti atrasti savyje moteriškumo paslaptį, pasikliauti įgimtu gebėjimu žavėti bei prisiminti amžių patikrintą pasimatymų praktiką.

Pabaigoje pateikiame keletą simptomų, rodančių, kad jums būdinga pasimatymų fobija:

Prieš pasimatymą jaučiate baimę ir įtampą.

Nuolat galvojate, kokį įspūdį jam padarėte.

Jaučiate, kad vyras, su kuriuo pasimatyme buvote vieną ar du kartus, jums yra labai artimas, nors jį menkai tepažįstate.

Susiruošus į pasimatymą padažnėja pulsas, pradeda prakaituoti delnai.

Jaudinatės, kad niekuomet nesutiksite "To vienintelio".


Rašyti komentarą...
L
Lukas
2012-10-09 18:12:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki visi,
Norėčiau pasidalinti šiokia tokia informacija.Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaudamas įvairiuose forumuose, aš randu straipsnį, kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 12 litų. Nesamonė, pagalvojau, tai turėtų būti eilinis būdas apmauti naivų žmogų, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, kas vis tik siūloma ir kaip tai veikia. Taigi, toliau sakoma, kad reikia persiųsti po 2 litus į banko sąskaitą, kiekvienam iš sąrašo. Paskui išbraukti vieną sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę, ir talpinate šitą straipsnį 200 forumuose ir skelbimuose. Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 12 litų ir nusprendžiau išbandyti.Ten sakoma, kad reikia persiūsti po 2lt i banko saskaitą. Nerašau as čia kaip visi rašo dar net nepabandę, kad jau pas mane 4000lt ir nuolat didėja. Dar tik bandysiu ir labai tikiuos,kad pasiseks.Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
Jeigu jus tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite vilčių gudrauti, jūs pradėsite gauti daug daugiau pinigų, nei tikitės, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas: Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukciją ir tikrai pasiseks!
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija, ir jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir jus niekuo nerizikuojate ir
neprarandate, tik išskyrus savo 12lt.
Atkreipkit dėmesį: Tiksliai sekite instrukciją ir 60000lt ir daugiau bus jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyvių sąžiningumo.
Yra trys paprasti žingsniai.
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti saskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Perveskite po 2lt į visas banko saskaitas pradedant nuo galo t.y.nuo 6 paskutinės sąskaitos. Į laukelį mokejimo paskirtis rašykite - dovana.Į laukelį gavėjo vardas arba pavadinimas įrašykite sąskaitos savininko vardą (tai yra svarbu, nes kitaip Jūs negalėsite padaryti pavedimo) Visa tai įvykdžius, jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiskai legalu. Jūs taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT667300010118401530 DOMAS ADIKEVIČIUS

2. LT157300010120534217 KOSTAS LADAVIČIUS

3. LT517300010130360057 DANIELIUS LAURECKAS

4. LT677300010124232667 DALIUS MAGELINSKAS

5. LT297044060007669366 ARŪNAS KAZBARAS

6. LT137300010125566031 LUKAS VERTELIS

Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 sąskaitos numerį ir gavėjo pavadinimą(vardą),
perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į viršų, o į atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį ir gavejo pavadinimą.
3. Darykite bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šitas biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12lt, nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.

O dabar aš papasakosiu, kodėl jūs bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika. Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10lt būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje. Dabar šitie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su mano sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmonės -- tai jau 500lt į sąskaitą. Toliau šitie 25 žm. daro po 200 patalpinimų su jūsų sąsk. nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl 5 žm. -- pajamos 2500lt. Toliau šitie 125 žm. patalpinus po 200 pranešimų ir atsako vėl 5 žm. jums duoda 12500lt pajamų (jūs 3 pozicijoje).Toliau dar įdomiau: šitie 625 žm. daro 200 patalpinimų su jūsų sąsk. Nr. 2
pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žm. -- tai 62500lt.
Toliau paskaičiuokite kokie pinigai čia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius? Ir tai tik už pirmutinius 12litų.
Šiame biznyje svarbiausia būti sažiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Taigi išsisaugom šitą straipsnį savo kompiuteryje, pervedam visiem 6 žmonėm po 2lt., trinam žmogų esantį pimoje vietoje, visus perkeliam viena pozicija aukštyn ir i paskutinę poziciją irašom save, ir stengiamės užsidirbti pinigelių.
Sėkmės!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų