Naktį užmikite lengvai ir greitai: atskleidė 5 gudrybes

Per karšta miegoti? Įveikite karštį su šiais penkiais patarimais ir patirsite mažiau nepatogumų bei puikiai užmigsite. 

Kad ir kaip mėgtume būti saulėje su gaivaus gėrimo taure rankoje, šiluma gali pridaryti daug rūpesčių, rašo dailystar.co.uk. Miegoti kai lauke taip karšta, yra tikrai keblu. Jei lovoje blaškotės ir karštis neleidžia užmigti, galbūt šie patarimai jums pravers?

1. Gerkite pakankamai skysčių

Šalia lovos turėkite šalto vandens butelį ir gurkštelkite, jei per karšta. Visos dienos bėgyje gerkite pakankamai skysčių, jei to nepadarysite, tikrai naktį vartysitės lovoje, negalėdami užmigti.

2. Atšaldykite savo patalynę

Pernai ši gudrybė „Twitter“ tinkle išplito kaip virusas.

„Prieš miegą pusvalandžiui sudėkite savo pagalvę ir paklodes į šaldiklį. Patalynė prisigers vėsumos ir patogiai miegosite. Į šaldiklį kiškite tik paklodes, o ne antklodę!”, − patarė vienas vartotojas.

3. Ledo gabalėliu atvėsinkite pulso vietas ant riešo ir kaklo

„Sealy“ miego ekspertas Neil Robinson atskleidė, kad ledo gabalėlis kuo puikiausiai padės atvėsti.

Jis paaiškino: „Pulso taškai gali sėkmingai atvėsinti visą kūną. Įdėkite ledo gabalėlį į plastikinį maišelį ir uždėkite ant pulso taškų – ant riešo ir kaklo. Nustebsite kaip puikiai tai veikia. Tik neleiskite ledui ištirpti jūsų lovoje“.

4. Atvėsinkite pėdas

Prieš miegą pamirkykite pėdas šaltame vandenyje. Jei dėl karščio nuolat prabundate, prie lovos pasidėkite kibirą ledinio vandens – prireikus įmerksite kojas ir vėl pasinersite į sapnų karalystę.

5. Vilkėkite medvilninę pižamą

Medvilnė pralaidi orui ir palaikys jūsų kūno vėsą. Jei miegosite nuogas, kūno prakaitas įsigers į patalynę, sušils ir miegoti bus tikrai karščiau, nei vilkint ploną pižamą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų