• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

REKLAMA

Pirmadienį dalykinio gyvenimo globėjas ir valdovas Merkurijus pereis iš Jaučio ženklo į Dvynius ir prisijungs prie jau čia esančių Saulės, Veneros bei Jupiterio.

Keturios planetos Dvynių ženkle – tai labai stiprus akcentas į Dvynių valdomas sritis, tai yra bendravimą su draugais ir pažįstamais, nedidelių, tačiau gana svarbių reikalų tvarkymą, neilgas keliones, komandiruotes ir išvykas akiračiui plėsti; tai puikus laikas bet kokiai veiklai susijusiai su informacija, žiniomis, jų perdavimu ir panašiais dalykais. Kitaip tariant, informacinis dūzgesys bus didžiulis.

Marsas keliauja Avino ženklu, pačia jo pabaiga, todėl vis dar bus stiprus, energingas ir karingas. Panašiai kaip ir iki šiol, mūšių laukuose abi pusės plieksis tiek, kiek galimybės leidžia.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau sekmadienį Marsas pereis iš Avino ženklo į Žemės stichijai priklausantį Jautį, todėl kariūnas Marsas ims rausti vis gilesnius apkasus. Puolamųjų veiksmų (sunku tuo patikėti) bus mažiau, o gynybinių – gerokai daugiau.

REKLAMA

Mėnulis kol kas dyla ir artėja prie Jaunaties, kuri bus ketvirtadienį. Tai reiškia, kad iki ketvirtadienio imtinai laikas palankesnis ką asmeniškai mums svarbaus užbaigti, o pradėti geriau su pilnėjančiu Nakties Šviesuliu, tai yra jau penktadienį.

Avinas

Panašiai kaip ir iki šiol, būsite nepaprastai energingi, veiklūs ir drąsiai žengsite ten kur jums reikia. Tačiau ši savaitė paskutinė tokia, tad jeigu reikia – skubėkite naudotis proga. Taip pat ši savaitė gali atnešti daug bendravimo – ir dalykinėmis temomis, ir su artimais draugais.

REKLAMA
REKLAMA

Jautis

Dabar bus svarbu ne tai, kokie puikūs esate, o tai, ką apčiuopiamo galite gauti – nebūtinai tiesiog pinigų, nors jų taip pat, bet ir bet kokių kitokių naudingų dalykų. Pastangos šioje srityje pasiteisins. Pačioje savaitės pabaigoje ims daugėti jėgų ir noro veikti.

Dvyniai

Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos ir labai dalykiški. Tai puikus laikas užsiimti ir dalykiniais reikalais, kurių bus nemažai, ir kūrybine veikla, kuri taip pat puikiai seksis. Tiesiog spindintis asmeninis žavesys lems, kad ir asmeninis gyvenimas bus tiesiog puikus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vėžys

Nemažai veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Tačiau dabar laikas toks, kad yra patogiau svarbesnius darbus, reikalus baigti užbaigimo link. Be darbo reikalų kitokios veiklos kaži ar bus daug, tad bus galima dažniau ilsėtis ir ilgiau pabūti su savimi. Laikinai, žinoma.

Liūtas

Būsite energingi, veiklūs ir pilni asmeninio žavesio. Puikus laikas ne tiktai dažniau, ilgiau pabūti su artimais draugais, aptarti visiems svarbius dalykus, bet ir kai ką smagaus, malonaus nuveikti tiesiog dabar. Puikiai sektųsi ir bendra dalykinė veikla. Galima ruoštis darbymečiui darbe.

REKLAMA

Mergelė

Atrodo, teks padirbėti – aplinkybės žada klostytis taip, kad daug visokios veiklos bus darbe ar profesijos srityje. Puikiai seksis darbai, susiję su žiniomis, informacija, jos sklaida bei skaičiavimu, įkvėpimas lydės ir tuos, kurių profesija susijusi su grožio bei patogumų kūrimu.

Svarstyklės

Darbe darbų kaži ar bus daug, o namie įprastos tvarkos niekas keisti neketina. Kol kas yra puikus laikas kelionėms – sektųsi ne tik puikiai pailsėti, pasisemti malonių įspūdžių, bet pavyktų ir apsukriai tvarkyti dalykinius su kelionėmis arba apskritai užsieniu susijusius reikalus. Taip pat šią savaitę yra palankus laikas pakovoti dėl teisingumo – jeigu tik reikia.

REKLAMA

Skorpionas

Ši savaitė gali būti kažkokia be aiškios krypties. Darbe tikėtini įprasti darbai, namie – įprasta tvarka. Santykių kol kas aiškintis nereikia, bet tai gali nutikti kitą savaitę. Asmeninis gyvenimas irgi atrodys įprastai. Palankus metas nebent tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus, ypač jei jie susiję su skolomis ar paskolomis.

Šaulys

Dabar svarbūs bus ne jūsų norai ar ketinimai, o išorė – besiklostančios aplinkybės arba kitų asmenų veikla. Ta ana pusė bus ir ganėtinai energinga, ir veikli, ir dalykiška ir dar nestokos tam tikro žavesio. Labiausiai apsimokės tiesiog šokti ant šios bangos ir leistis jos nešamiems – tai gali būti ir įdomu, ir netgi naudinga. Vis dar patiks pramogos, kurios verčia smagiai pajudėti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ožiaragis

Nedidelių darbų, visokių reikalų ir pareigų, kurias reikės vykdyti kantriai ir nuosekliai, gali būti išties nemažai. Bet kartu nestigs ir malonių, smagių aplinkybių, tad bus ir kuo pasidžiaugti. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais, nebūtinai vien savais. Palankus laikas svarbiems darbams namie eina į pabaigą.

Vandenis

Nepaprastai smagus laikas – bus daug progų smagiai pasilinksminti, eiti iš vieno renginio į kitą, priimti svečius arba patiems svečiuotis ir apskritai džiaugtis gyvenimu. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Būsite judrūs, patiks eiti arba važiuoti greitai. Pati savaitės pabaiga parodys, kad prasideda palankus metas svarbiems darbams namie.

REKLAMA

Žuvys

Įsibėgėja labai palankus metas svarbiems darbams namie – tiktų ir kokių nors pertvarkų imtis, ir dalykinius šeimos reikalus tvarkyti, ir stengtis, kad namie būtų dar gražiau ir dar jaukiau. Žinoma, namiškiai dėl to bus dar laimingesni. Laikas, kai greiti, ryžtingi veiksmai lemia didesnes pajamas dar išliks, bet jau eina į pabaigą – skubėkite pasinaudoti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų