Moteris sugalvojo, kaip greičiau supjaustyti papriką, bet sulaukė kritikos dėl 1 dalyko

Moteris sukritikuota už maisto švaistymą, kai parodė savo sugalvotą būdą greičiau supjaustyti paprikas.

Mitybą Kolumbijos universitete, JAV, studijuojanti Mel pasidalino savo sumanymu atsakydama į naują „Tiktoko“ iššūkį parodyti gudrybę, kurios niekas dar nėra matęs. Jos vaizdo klipas buvo peržiūrėtas daugiau nei 1 milijoną kartų, o jame Mel imasi pjaustyti papriką juostelėmis taip, kad sėklos neišsibarstytų visur aplink.

Ji pirmiausia nupjauna kotelį, tuomet papriką apverčia ir pasideda ant pjaustymo lentos. Tuomet sekdama daržovės linijas Mel pjauna iš apačios į viršų kryžminiais judesiai ir taip papriką tarsi nulupa, kol lieka tik viduriukas su visomis sėklomis. Taip jai lieka keturi nemaži gabalai paprikos, kad būtų galima išmesti visą vidurį su sėklomis.

Tačiau jos vaizdo įrašas komentatorius padalino į dvi stovyklas – kai kurie sakė, kad ji iššvaistė visą viršutinę paprikos dalį. Mel sako, kad anksčiau šio metodo nežinojo, o dabar visada paprikas pjausto tik taip, rašoma dailystar.co.uk.

Vienas jos žiūrovas rašė: „Tu švaistai maistą – ar nupjauni ir viršų ir jį taip pat naudoji? Kitaip nesiskaito.“

„Čia tikras maisto švaistymas“, – rašė dar vienas, o trečias pridėjo: „Gal tiesiog apipjauk aplink kotelį viršuje ir ištrauk visą tą dalį su sėklomis?“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų