Moteris stebina net ir medikus: pagimdė 16-ąjį savo kūdikį

Moteris su vyru susilaukė šešioliktojo kūdikio. Patty Hernandez (39) vardas antraštėse ėmė šmėžuoti tada, kai ji parodė, kaip savo didžiulę šeimą sutalpina penkių miegamųjų name. Nors moteris ir taip turi ką veikti, ji neseniai pareiškė, kad su vyru Carlosu (38) ji nori susilaukti dar vaikų.

Dabar pora sūpuoja savo šešioliktąjį vaiką – šeimoje jau įsivyravusią tradiciją visus vaikus vadinti „C“ raide prasidedančiais vardais jie išlaikė, naujagimį pavadindami Claytonu. Mama taip norėjo pagerbti vaikų tėvą, kurio vardas taip pat prasideda ta pačia raide. Bet sugalvojus jau 15 vardų iš šios raidės, darosi vis sunkiau.

Visi vardai prasideda C raide 

Šiaurės Karolinoje, JAV, gyvenanti Patty sakė: „Niekaip negalėjome sugalvoti dar vieno vardo, o tada man į galvą atėjo Claytonas. Visų vaikų vardai prasideda raide „C“, todėl nenorėjome keisti tradicijos. Mano vyro vardas yra Carlosas, todėl tai – jo garbei.“

Moteris taip pat pasidalino, kad paskutinis nėštumas jai kol kas buvo sunkiausias, nors ir neatbaidė nuo galimybės susilaukti dar vaikų. Patty mano, kad didžiulė šeima yra „Dievo palaima“.

Savo švaros įmonę turinti moteris priduria: „Dievas mums siuntė visus šiuos vaikus. Žinau, kad kai kurie žmonės su tuo nesutiktų, pasigirsta visokių bjaurių komentarų, bet mums tai yra tikra palaima. Niekada negalvojau, kad turėsiu tokią didelę šeimą, kol nepradėjau gimdyti vaikų. Tada pamaniau – juk tai nuostabu, kodėl ne? Tai tikrai smagus dalykas. Jei Dievas norės, mes susilauksime dar vieno vaiko.“

Ilgiausias moters nėštumas

Patty ką tik pagimdė savo šešioliktąjį kūdikį – Claytonas svėrė 3,8 kg. Gimdymo metu ėjo 40–oji nėštumo savaitė – tai kol kas ilgiausias Patty nėštumas, rašoma dailystar.co.uk.

Ji pridūrė: „Visus kitus vaikus pagimdžiau iki 38 savaitės. Claytonas tiesiog dar nenorėjo gimti. Kiti vaikai labai nekantravo susipažinti su mažuoju broliuku. Sąrėmiai man buvo dirbtinai pradėti antradienį, o jis gimė trečiadienį.“

Pora pinigų užsidirba iš savo švaros įmonės ir tikisi, kad jų vyriausias sūnus Carlosas jaunesnysis, kuriam dabar trylika, jau greitai galės padėti šeimos verslui. Patty ir Carlosas jau anksčiau yra pasakoję, kad niekada nenaudoja kontracepcijos. Jie susilaukė trijų porų dvynių – Carlos ir Caitlyn (10), Calvino ir Catherine (6), Calebo ir Caroline (3). Kiti jų vaikai – Christopheris (11), Cristianas (9), Celeste (8), Cristina (7), Carol (4), Camilla (2), Charlotte (1) ir Crystal (1).


Rašyti komentarą...
M
Moteris
2021-05-20 22:51:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip paršavedė kiaulė,kasmet gimdo.Baisu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų