• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karalienė Elžbieta II turėjo įspūdingą rankinių kolekciją, tačiau jos pomėgis šiems aksesuarams neapsiribojo vien tik mada – jie padėjo jai perduoti subtilias, bet aštrias žinutes.

Karalienė Elžbieta II turėjo įspūdingą rankinių kolekciją, tačiau jos pomėgis šiems aksesuarams neapsiribojo vien tik mada – jie padėjo jai perduoti subtilias, bet aštrias žinutes.

REKLAMA

„Niekada nesiskųsk, niekada nesiaiškink“ – tokia buvo karalienės Elžbietos II gyvenimo mantra, tačiau ji rasdavo subtilių būdų išreikšti savo nepritarimą.

Monarchė, kuri mirė 2022 m. rugsėjį, sulaukusi 96 metų, buvo kruopščių signalų savo komandai, kuri, žinoma, turėjo išvystyti ypatingą bendravimo su ja metodą, ekspertė. Tie, kurie tik dabar turėjo malonumą su ja susitikti, turėjo palaimingai suvokti Jos Didenybės nepasitenkinimą, matydami prieš save tik malonę ir mandagumą.

Tačiau tuos, kurie gerai mokėjo karalienės Elžbietos II karališkųjų gestų kalbą, menkiausias judesys galėjo paskatinti imtis neatidėliotinų veiksmų, ir visa tai tuo metu, kai apsilankę svečiai šypsodavosi ir pamiršę plojo, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Karalienė naudodavo savo rankinę slaptiems signalams

Karalienė Elžbieta II turėjo didžiulę rankinių kolekciją, ypač mėgstamos buvo klasikinės „Launer“ rankinės. Karalienė Elžbieta ne tik užbaigdavo savo klasikinę, nepriekaištingai sutvarkytą išvaizdą, bet ir puikiai valdė savo firmines rankines, jomis leisdama aplinkiniams suprasti, kaip ji jaučiasi, kai vyksta pokalbis.

REKLAMA

Kaip pranešė „British Heritage Travel“, karališkasis istorikas Hugo Vickersas atskleidė, kad jei karalienė persimesdavo rankinę iš vienos rankos į kitą, tai reikšdavo, kad ji pasiruošusi baigti pokalbį. Be abejo, tai buvo triuškinantis smūgis tiems, kurie tai įsidėmėjo. Jei ji padėdavo rankinę ant stalo, tai reiškė, kad ji pasirengusi per artimiausias penkias minutes išeiti iš renginio.

Moteris, kuri, kaip teigiama, iš prigimties buvo gana drovi, neabejotinai nesibaigiantys pokalbiai, kuriuos ji vedė daugelį metų, kartais galėjo gerokai nuvarginti, todėl ji ilgėjosi vienatvės su savo mylimais korgiais.

REKLAMA
REKLAMA

Žinoma, kaip ir mes visi, Jos Didenybė neabejotinai buvo susidūrusi su keliais nepatogiais susitikimais. Iš tiesų, jei karalienė pradėdavo dukart mauti savo Velso auksinį vestuvinį žiedą, jos damos žinodavo, kad reikia imtis skubių veiksmų – šis gestas rodė, kad ji nori greitai baigti pokalbį.

Nors neaišku, ar kitos karališkosios šeimos turi savo asmeninius kodus, pranešama, kad Velso princesė kaip Kate Middleton, pasekė savo mirusios senelės pavyzdžiu, kai reikėjo leisti kalbėti savo rankinei.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pranešama, kad princesė Kate vengia nepatogių rankos paspaudimų, nes renginiuose dalyvauja su rankine, kurią laiko abiem rankomis. Karališkojo etiketo ekspertė ir „Beaumont Etiquette“ įkūrėja Myka Meier „Good Housekeeping“ sakė: „Kai hercogienė dalyvauja renginyje, ji abiem rankomis laiko rankinę priešais save, kai rankos paspaudimas gali būti nepatogus.“

2019 m. etiketo treneris Williamas Hansonas laikraščiui „Daily Express“ sakė, kad šis tariamas triukas yra praktiškas: „Laikydama kažką panašaus į savo sankabos rankinę, ji galbūt gauna „pasiteisinimą“ neištiesti rankos visiems. Ji negali paspausti rankos kiekvienam sutiktam žmogui – juk hercogienė ten būtų visą dieną!“

"Laikydama kažką panašaus į savo sankabos rankinę,..."
Kas per sankabos rankinė??? Tai gal yra ir stabdžių rankinė??? Akseleratoriaus rankinė???
Vips://w#
"Tie, kurie tik dabar turėjo malonumą su ja susitikti, turėjo palaimingai suvokti Jos Didenybės nepasitenkinimą, matydami prieš save tik malonę ir mandagumą."
Dabar? Kada dabar??? Taigi greit 2m. kaip mirusi. Prie kapo susitikti???
"...kad Velso princesė kaip Kate Middleton, pasekė savo mirusios senelės pavyzdžiu, kai reikėjo leisti kalbėti savo rankinei."
Tai Kate Middleton pradėjo/sugalvojo, o Velso princesė ėmė pavyzdį iš savo senelės???
#
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų