Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mieli žurnalistai, jei jau darote straipsnių vertimus iš anglų kalbos per Google translate, tai bent nepatingėkite ir sugebėkite lietuviškai sakiniuose esančius žodžius pakoreguoti ir lietuvių kalba viską gražiai sudėlioti, o ne Copy- paste daryti! Juk jūsų lietuvių kalba turėtų būti nepriekaištinga žurnalistikoje, tiek kalbėsena, tiek rašyba! Nejaugi toks žemas jūsų lietuvybės lygis liko?
Momentatoriai, nesivarginkite.Juk ten visi tv3 girti ,,dirba".Ar gali blaivas ir normalus šitaip atlikti savo pareigas? Juk aiškiau ir būti negali.Belieka tv3 blaivybės palinkėti.
Jūs baikit tokias nesąmones rašinėti.Įsikando tą šeimą su savo iltimis ir paleisti nebegali.Matomai visa tv3 šizofrenija serga, kad pastoviai jiems vaidenasi visokie nematomi, nepastebami ženklai kituose žmonyse. Mirę ar gyvi, jie jau nebeatskiria, visuose mato kitiems nepastebimus ženklus.Reikalinga skubi psichiatrų pagalba šio tv3 portalo darbuotojams gelbėti, kad nebesivaidentų.
Tie rankinių ženklai galėjo būti skirti tik karalienės personalui, kad pranešti savo pageidavimus užbaigti pokalbius ar pan. Visi kiti tų ženklų nei žinojo, nei pastebėjo, nei suprato, nei jiems įdomu. Gerai, kai gali atsiriboti nuo rankų paspaudimų delninuke, juk per rankas plinta ligos, bakterijos, virusai, jokio malonumo spausti rankas nepažįstamiems žmonėms.
Klaiku kiek klaidų vertime.
@Ona Jiems, tur būt, Google verčia, patys nepasivargina dėl teksto. Kur žiūri lietuvių kalbos komisija.
@Siaubas Žiūri į priekį, kaip ir visi žmonės.
@Ona Tai dirbtinio intelekto vertinys, o žmogus nepasivargino jo suredaguoti
Ar jūs skaitote, ką išverčiate?
"Laikydama kažką panašaus į savo sankabos rankinę,..."
Kas per sankabos rankinė??? Tai gal yra ir stabdžių rankinė??? Akseleratoriaus rankinė???
Vips://w#
"...kad Velso princesė kaip Kate Middleton, pasekė savo mirusios senelės pavyzdžiu, kai reikėjo leisti kalbėti savo rankinei."
Tai Kate Middleton pradėjo/sugalvojo, o Velso princesė ėmė pavyzdį iš savo senelės???
#
"Tie, kurie tik dabar turėjo malonumą su ja susitikti, turėjo palaimingai suvokti Jos Didenybės nepasitenkinimą, matydami prieš save tik malonę ir mandagumą."
Dabar? Kada dabar??? Taigi greit 2m. kaip mirusi. Prie kapo susitikti???
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų