Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sutuoktiniai Michael ir Robbie Phillips bei floridietis Vincentas Chiarella buvo rasti negyvi „viskas įskaičiuota“ kurorte po to, kai pranešė apie blogą savijautą.

Sutuoktiniai Michael ir Robbie Phillips bei floridietis Vincentas Chiarella buvo rasti negyvi „viskas įskaičiuota“ kurorte po to, kai pranešė apie blogą savijautą.

REKLAMA

Trys amerikiečių turistai, rasti negyvi viename „viskas įskaičiuota“ kurorte „Sandals“ Bahamuose, mirė apsinuodiję anglies monoksidu, teigiama skrodimo ir toksikologų ataskaitose.

Floridos gyventojas Vincentas Chiarella (64) ir pora iš Tenesio valstijos Michaelas Phillipsas (68) ir Robbie Phillipsas (65) mįslingomis aplinkybėmis mirė šių metų gegužės 6 d. Bahamuose.

Trys aukos buvo rastos savo kambariuose po to, kai naktį prieš tai tariamai kreipėsi į medikus dėl blogos savijautos – Chiarella žmona Donnis taip pat buvo trumpam paguldyta į ligoninę, tačiau iš jos grįžo visiškai sveika, rašoma mirror.co.uk.

Nedelsiant buvo pradėtas tyrimas, siekiant išsiaiškinti, kas galėjo nutikti, atsižvelgiant į viešbučio maistą, oro kondicionierių ir vandens šildytuvą. Kiti kurorto svečiai taip pat skundėsi, kad tvyro stiprus insekticidų kvapas.

REKLAMA

Antrojo nepriklausomo skrodimo pareikalavo žuvusių turistų šeimos, be vieno Bahamų patologo.

„Vis dar vyksta kai kurie tyrimai“, – „Eyewitness News“ sakė daktaras Michaelas Darville'as. „Mes taip pat turime patologų šalyje, kurie atliko savo darbą ir mėginiai buvo išsiųsti į labai patikimą laboratoriją Jungtinėse Valstijose“

Karališkoji Bahamų policija pridūrė, kad nė vienas iš mirusiųjų nepatyrė jokių sužalojimų, tačiau turėjo traukulių požymių.

„Emerald Bay“ generalinis direktorius Jeremy Muttonas prieš kelias dienas sakė: „Reiškiame užuojautą šeimoms ir toliau palaikome jas mintyse ir maldose“.

Kurortas plačiai kritikuojamas

Kurortas sulaukė svečių kritikos, o vienas iš svečių „Sun“ sakė: „Tai buvo pats blogiausias viešbutis, kuriame esu buvęs – baseinas buvo šaltas, nešvarus, tiesiog baisu“.

Neseniai „TripAdvisor“ apžvalgininkas rašė: „Daugiau batų nei sandalų!! Dabar sujungsiu aptarnavimą, švarą, maisto kokybę, kambarių aptarnavimą, neveikiantį oro kondicionierių, blakes, dulkėtus kambarius, pelėsius ir rūdis kartu ir pasakysiu, kad tai blogiausios mūsų atostogos, kurias turėjome per pastaruosius 20 metų“.

REKLAMA
REKLAMA

Kitas buvęs svečias atskleidė: „Turtą reikia prižiūrėti. Nebūtinai pertvarkyti, bet jaučiu, kad bendra priežiūra kurį laiką buvo apleista. Nuo vonios lubų kabo didelis burbulas, pilnas vandens, o baldai yra susidėvėję, kai kurie nusėti dėmėmis“.

Socialinių tinklų vartotojas kritikavo pačius „Sandals“ ir pridūrė: „Tai tikrai nepriimtina – tikimės, kad žmonės bus patraukti atsakomybėn, įskaitant savininką“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų